לוגו, ק.ט.מ, KTM, כתום חשמל

מצאו לי מחליף ב-KTM

בשעה טובה ומוצלחת, מצאו מנהל מותג חדש ל-KTM והוסאברג (ו-Beta ופיג'ו) במוטוספורט. מאז שעזבתי את התפקיד באוגוסט השנה, לא אייש אף אדם את הפוזיציה, באופן מלא וייעודי. ועכשיו נמצא המחליף ולדעתי הוא ראוי במיוחד: קוראים לו אבי ששון.

הדרכים שלי ושל אבי הצטלבו פעמים רבות לאורך השנים: בעצרות המחאה נגד הרפורמה בביטוח חובה שנערכו ברחבת עזריאלי, בהקמת ליגת הסופרמוטו כשהוא ואני התחרנו על ימאהה XT – הוא על ה-500 של אחיו ואני על ה-640, בכתיבה משותפת בפול גז (חפשו במנוע החיפוש שלהם את הטורים של "אבי MZ") וכמובן במפגשים רבים ומשותפים וגלישה משותפת ברשת עם הוותיקים של פורום 8 בתפוז.אבי ששון

אז נכון – לא היה לו עד כה KTM (למרות שהוא תמיד רצה) ונכון, יש לו כרגע DR650 – כי אין מה לעשות, אף אחד לא מושלם. אבל הוא עושה לא מעט אנדורו ומחזיק בזמן רכיבה בשנתיים האחרונות, שלא היה מבייש רוכב מרוצים בקטגוריה המקצועית. והכי חשוב ומהכרותי עימו – מדובר על בחירה מעולה למוטוספורט. לא פחות.

הנה ההודעה שלו מהיום בדף הפייסבוק של שבט הזולו – שם תפקד עד היום כסגן יושב ראש המועדון:

חברים יקרים וטובים,

החל מאתמול עבדכם הנאמן מכהן כמנהל המותגים ktm husaberg beta וקטנועי פיג'ו של ד.ל.ב מוטוספורט.

נפלה לידיי הזכות וההנאה לחבור לקבוצת ד.ל.ב ולרתום את הנסיון התעסוקתי שרכשתי במהלך שני העשורים האחרונים יחד עם התחום שאני כל כך אוהב-אופנועים.

במהלך השנה האחרונה עמדה לי הזכות להכיר ולקדם את זולו ולהתוודע לחברים הנפלאים המרכיבים אותו.לאחר 22 שנות רכיבת כביש, נחשפתי ונדבקתי בחיידק השטח שהפך לסדר היום שלי במהלך השנה האחרונה וכשהתגלגלה לידיי ההזדמנות לעסוק בתחום האופנועים-לא היה מאושר ממני.אני יכול לספר לכם שהחל מרגע כניסתי לסוכנות, אני לא מפסיק ללטף אופנועים בכל מעבר על ידם (מין fetish מוזר כזה).

הכרוב עשה עבודת קודש למותג וכולי תקווה שתעמוד לי היכולת להמשיך מפה הלאה בדרכים טובות.

כמובן שהתפקיד החדש יכול להעמיד את המנהלים במצב לא נעים בשל ניגוד אינטרסים או סתם חברים שעלולים לפרש הודעות שאכתוב באופן שגוי ולכן החלטתי להמשיך כחבר מן המניין ולסיים את תפקידי במועדון כמנהל בקבוצה.

מהיום, חוץ מאייל שהוא סיבה בפני עצמה, יש לכם עוד מניע לעבור דרך שוקן ולשבת איתי לקפה (אל תדאגו, אף אחד לא הולך למכור לכם כלום יא פרנואידים).

הדלת תמיד פתוחה ועם חיוך ענק לכל מי שנמצא באזור או צריך סיוע כלשהו בכל נושא- אני כאן!

שיהיו לכולנו רק רכיבות טובות והרבה בריאות.

 

תגובה אחת

  1. רמי רזיאל

    אבי,הרבה מזל טוב על התפקיד החדש.שיהיה בהצלחה .

השאר תגובה