מרוץ הסיקס דייז 2012

קבוצת עופר אבניר מתחזקת לקראת הוסקוורנה


לפני כחודשיים, בידיעה על קבלת זיכיון המותג הוסקוורנה בישראל ע"י עופר אבניר, כתבתי:

שחר עמרמי
שחר עמרמי

אם ניקח בחשבון את גודל היבואן החדש, את רצונו העז לחדור לשוק אופנועי האנדורו… ואת העובדה שרוב פעילות החדרת השווי הנתפש של הוסקוורנה כבר נעשה על ידי קמור ….וע"י ד.ל.ב מוטוספורט (היבואן שמיצב ומיתג את KTM כאופנועי פרימיום), הרי שהזעזוע לשוק אמור להיות משמעותי מאוד.(שם)

בשלב ההוא, לא היה ברור כמה ברצינות הולכת עופר אבניר להכנס לתוך עניין אופנועי השטח, אך בזכות אישור שקיבלתי היום לפרסום הנ"ל, מותר לספר כי אחרי "חטיפת" הוסקוורנה מהידיים של ד.ל.ב מוטוספורט, בגיבוי היצרנית כמובן, המשיכה היבואנית השנייה בגודלה בארץ במהלכים משמעותיים וגייסה לשורותיה את שחר עמרמי מחברת 2Xtreme.

שחר, שהוא חבר קרוב ויקר של כותב שורות אלו (גילוי נאות), ליווה את מותגי במוטוספורט עוד מעבודתו שם ב-2008 כמנהל מותג PGO אך בעיקר מ-2010, מאז עבד כסוכן מכירות נייד שחתר למגע בשטח עצמו עם הרוכבים והלקוחות והיה אף אחראי על ניהול ויצירת פעילות במועדון הרוכבים של המותגים.

תפקידו של שחר באבניר יכלול אחריות על תחום השטח הדו גלגלי של מותגי החברה השונים, הן בתחום המכירות והן בתחום מועדוני הלקוחות – הכל במסגרת היותו עצמאי כחברה חיצונית. לא פחות מכך שמדובר על רכש משמעותי של אבניר, עת שמה ידיה על אחד מאנשי מכירות השטח הפעילים והמשמעותיים בתחום שמזוהה היטב עם המותג הכתום, הרי שגם מדובר על הפסד די מכאיב למוטוספורט. מניסיוני האישי ומהכרותי עם הענף בכלל והיבואניות האלו בפרט, לא יהיה זה וואקום שקל למלא אותו באדם אחר…

שיהיה המון בהצלחה!

לקבלת עדכונים בכל פעם שבלוג זה מתעדכן, מלאו את כתובת האי מייל שלכם בצד שמאל של דף זה, תחת הכותרת "הרשמה לעדכוני הבלוג"

Husqvarna_logo

2 תגובות

  1. אלונה פרידמן

    שחר אכן שחקן נשמה, מקצוען בכל רמ״ח אבריו ואני בטוחה שכישוריו יבואו לידי ביטוי בעשייה מוצלחת בכל היבט. גילוי נאות, בשבילי הוא עמרמי ממי ולא משנה מה:)

  2. neoghost22

    גם בשבילי הוא תמיד יהיה ממי עמרמי
    אבל ברצינות רגע, שחר הוא אחד האנשים הרציניים ביותר בשוק, איש טוב ואושיה אמיתית בעולם השטח. כל הכבוד לאבניר, בהצלחה!

השאר תגובה