רוכבת מרוצים

קטיה – Lady Biker שהיא גם רוכבת מרוצים בעברה

נכתב בעבור דו"גיגים

ההרכב הגרמני Jimmy Cornett and The Dead Man (איש עם גיטרה על צוק) לא היה מוכר לקהל הישראלי, למרות שהם שרים באנגלית ועושים זאת בסגנונות שונים, קיטשיים ומתקתקים. אבל בימים האחרונים רץ ברשת הקליפ שלהם לשיר Lady Biker וזה דווקא זכה לשיתופים רבים אצל רוכבים ישראלים בפייסבוק. הסיבה פשוטה: נשים רוכבות, נאות מראה,  על אופנועים מגניבים. וגם אם המוזיקה שלהם היא לא הטעם שלי, האופנועים בהחלט כן. מגוון רחב של אופנועי רטרו בנויים לתלפיות בסגנונות שונים: קפה רייסרים, טראקרים, קרוזר ואפילו 'סתם' אופנועי אספנות.

אחרי שתצפו בקליפ, יש עוד קצת טקסט על 'השחקנית הראשית' שבו.

מה שבאמת נחמד לראות, הוא את הגברת הרוכבת קטיה פונסגן (Katja Poensgen). זו הרוכבת הבלונדינית עם הנזם באף שעמה נפתח הקליפ ומככבת לאורכו. למי שהיא נראית לו עדינה וכזו שלא יכולה להזיק ליותר מסלולארי שמושלך לתוך כוס בירה, נספר כי זו רוכבת מרוצים שעשתה היסטוריה בגראנד פרי. היא כמובן לא הראשונה ולא האחרונה שרכבה באליפות היוקרתית, אבל היא הרוכבת היחידה שזכתה בניקוד. היא עשתה זאת בשנת 2001, כשהתחרתה בקטגורית ה-250 סמ"ק במוג'לו איטליה וסיימה במקום ה-14.

אמא במשרה מלאה

קטיה פרשה מעולם ה-GP המפרך אחרי 12 שנות פעילות, וכיום היא אמא במשרה מלאה. אך עדיין פעילה בתחום המרוצים כשהיא מתחרה ב-IDM (האליפות הגרמנית) ובמרוצים שונים על גבי אופנוע אב-טיפוס חשמלי. בנוסף, היא משתתפת באירועי הסברה שונים ופעילויות התרמה. בדצמבר 2011, היא הפכה באופן רשמי לאגדת GP כשבאירוע גאלה מיוחד שערכה FIM, הוענק לה פרס על מפעל חיים וקידום תחום מרוצי הנשים.

אגב, הדוקאטי האדום עליו היא רוכבת בקליפ הלהקה הגרמנית, הוא שלה…

והנה ראיון קצר עימה שהוכן והועלה לרשת ע"י ה-FIM:

עוד על אופנועניות רוכבות?

השאר תגובה