מוטו גוצי V7 בשביל אופנוען מקום מופלא

מתיחת פנים משמעותית לכרובלוג – 2016

מי שגלש לכאן בשבוע האחרון, ובעיקר דרך מסך מחשב ולא סלולארי, לא יכול היה לפספס את שינוי העיצוב המשמעותי שעבר האתר. אחרי עזיבת דו"גיגים והשארות ללא במה אחרת לכתוב בה, חזרתי אל המקורות, נחוש יותר מתמיד, לחזק את הבסיס. את האתר הפרטי שלי שבעצם מלווה אותי מאז 2003.

השאיפה הפרטית היא ליצור תוכן ברמה קבועה, פחות או יותר (פרסום אחת לשבוע נשמע לי ממש טוב), עם דגש על אופי יותר מגזיני שיעסוק בדרך כלל, בדו גלגלי שמעניין אותי. כרגע, אופנועי אספנות, רטרו-מודרני, מרוצי GP ואופנועי ספורט משנות ה-80 וה-90 של המאה הקודמת, קפה רייסרים, סטריט פייטרים, פרוייקטים של סדנאות מיוחדות – וכל המשפחה שמסביב – מאוד עושים לי את זה. יכול  להיות שבעתיד זה ישתנה. אני גמיש ולא מתחייב לדבר. כאן כבר הניסיון של 13 שנות פעילות בלוג מדבר. V7 racer 2

זו גם הסיבה, שנבחר דווקא העיצוב המאפשר להדגיש תכנים שכאלו. האם זה יהיה לאתר מתחרה לקיימים? ממש לא. רק פלטפורמה יותר נעימה לעין מהקודמת. סידור הטקסטים, התמונות, הצבעים של המערכת כולה – כולם מרגישים לי הרבה יותר נכונים בעבור מה שאני מתכנן לבלוג. בינתיים גם עשיתי ניקיון קליל (מחיקת פוסטים ישנים שאינם רלוונטיים, הסרת הפניות וקישורים שבורים וכו'), הוספתי קצת צבע בדמות תמונות שהיו חסרות בפוסטים רבים – יש עוד הרבה עבודה בכיוונים האלו. וכמובן, שהרי לשם כך עשיתי את כל העדכון: שחזרתי אך גם כתבתי, טקסטים חדשים לרוב שתוזמנו לפרסום קדימה.

המלצה שלי? תישארו באזור. תרשמו לעדכונים (ישלח אליכם אי מייל כשמאמר חדש יתפרסם), או סתם תקפצו לבקר בתדירות כזו או אחרת. יהיה מעניין.

השאר תגובה