סרט אופנועים באורך מלא

סרט אופנועים באורך מלא לסופ"ש: אל תוך האבק

סרט אופנועים באורך מלא מעולם מרוצי המדבריות, יעשה לכם את סוף השבוע הקרוב להרבה (הרבה!) יותר מעניין. וגם מרגש למען האמת…

כמה קשה הבאחה? סרט אופנועים באורך מלא ימחיש לכם זאת!

למדידת הקושי בסולם של 1 ל-10, מרוץ הבאחה 1000 הוא ככל הנראה בדרגה 12. סרט סוף השבוע הפעם עוסק בהרפתקאת מרוצים מרתקת: 2 רוכבים, אב ובנו, מתחרים עם אופנוע אחד, למשך 25 שעות, במרוץ שהוא הארוך בעולם הנערך ללא הפסקה.

זהו מרוץ מסוכן ללא ספק. ונהרגו בו מספיק רוכבים ונהגים לאורך השנים, כדי שהמארגנים יקפידו להמשיך לערוך אותו דווקא במקסיקו, כי ברור להם שהחוקים בתוך גבולות ארה"ב, לא יאפשרו לכזה בלגן לקרות. (עוד על הבלגן במרוצי הבאחה, כאן)

נכנסים לתוך זה בעיניים פקוחות

על המסלול, מלבד החול העמוק, הבורות, הקור המקפיא בלילה והסכנות האורבות מצד שאר המתחרים על המסלול, יש גם סכנה מצד הקהל שיוצר מלכודות לרוכבים ולנהגים כדי להנות מקצת "אקשן לעיניים" על חשבון המתחרים. בממוצע, חצי מהקבוצות המזנקות למרוץ בקטגורית האופנועים, לא מסיימות מסיבה כזו או אחרת. מפחיד.

לכל תוך זה, בידיעה ברורה ובעיניים פקוחות, הכניסו עצמם לארי (האב) וטאנר (הבן) ג'אנסקי. האב מחזיק בחברה קבלנית לבניית בתים, והבן שמתאמן ומתחרה בעיקר באנדורו קרוס (ועובד כמהנדס בחברה של האב), יצאו למה שנראה כמו החווייה האולטימטיבית לאבו ולבנו האוהבים את עולם הרכיבה.

מרוץ באחה ב-Full HD

הסרט Into The Dust שמו, הוא סרט אופנועים באורך מלא הסוקר את ההכנות להשתתפות, גיוס המנטור המומחה, הצוות הטכני והלוגיסטי המלווה, את האופנוע (הונדה CRF) ועוד. קצת פחות משעה וחצי של סרט מעניין, גם אם קצת קלישאתי, ב-Full HD. מתוך ערוץ היו-טיוב של האב, כאן

עוד סרטים? קבלו

סרט אופנועים קלאסי באורך מלא: ON ANY SUNDAY

סרט GP באורך מלא מ-2003: FASTER

50 שנים לתת בקיק סטארט – הגרסה המלאה

סרטון נפלא: הרפתקת רכיבה בהימלאיה על אופנועי 150 סמ"ק

סרטון רכיבה ישראלי מקסים: אל הנורדקאפ

אנחנו ראלי – סרט מומלץ לצפייה

סרטון רכיבת אופנועים מענג מהאלפים האוסטרים

סרטון אופנוענות מעורר השראה: למה לא עכשיו?

סרט על מרוצי הג'נטלמנים: האנשים הנורמליים נותנים גז

השאר תגובה