הערוץ של רד בול סוף סלע רכיבת אנדורו

סרטון: סוף סלע מתאמן עם התותחים ולא מוותר

סוף סלע, הכוכב הישראלי העולה בשמי האנדורו הבינלאומי, באימון משותף יחד עם התותחים הכבדים של הסצנה: גראהם ג'ארביס, בילי בולט, מריו רומן, ווייד יאנג, פול טארס וטים קולמן.

סוף סוף סלע!

סרטון וידאו שעלה לערוץ היו-טיוב של Enduro Channel מתעד רכיבה משותפת ביערות של מס' רוכבים צעירים וביניהם סוף סלע הישראלי, יחד עם כוכבי האנדורו העולמי. את הסרטון המלא (כ-7 דקות) ניתן לראות כאן.

מגזין אופנועי השטח הישראלי בפייסבוק, ערך את הסרטון לרגעים המעניינים בהם גם רואים את סוף (שיער בלונדיני ארוך עם חליפת FOX בצבעי כתום כהה-שחור), מנסה שוב ושוב לטפס מכשול, כשווייד יאנג נותן לו טיפים ועצות, עד שהוא מצליח.

ילד האנדורו הישראלי

סוף מהישוב בת חן שבעמק חפר, עלה לכותרות של התקשורת הדו גלגלית הישראלית שביולי 2016 סיים, לצידו של תומר שמש, את מרוץ הרומניאקס כשהוא רק בן 13. סוף סיים במקום ה-24 מתוך 100 מתחרים בקטגוריה שלו, וזאת רק שבוע לאחר שהוסר מידו הגבס ששמר עליה מאז התרסק ושבר את הזרוע. סוף קיבל מהמארגנים אישור חריג ומיוחד להתחרות במרוץ, וזאת רק על סמך התוצאות שהשיג  במרוצי האנדורו בישראל.

כמה חבל שהרוכבים הישראלים מצליחים בחו"ל אבל לא זוכים להכרה מקומית מצד הרשויות והממסד. כמה חבל שתחומי ספורט אחרים, בהם ישראל נכשלת שוב ושוב, ממשיכים לזכות במירב המשאבים ותשומת הלב של הממסד. כמה טוב וכמה כיף שיש הורים שיכולים, רוצים ומסוגלים לעמוד מאחורי הכשרון של הבן והרצון שלו בהצלחה, כמו ההורים של סוף. שלא יהיה לכם ספק: הם גיבורים לא פחות מבנם, והם אלו שבאמת עושים כאן (או בחו"ל) – ספורט מוטורי ישראלי אמיתי.

תגובה אחת

  1. ayb2102

    סיזיפי לחלוטין. כל הכבוד לו. עבודה קשה וארוכה – שכרה בצידה

השאר תגובה