מארק מרקז בראיון אצל דני קושמרו. צילום מתוך תערוכת האופנועים ב-EICMA 2016

טקס חלוקת פרסי ה-GP בוולנסיה 2017

אתמול, בסבב המרוצים שנערך במסלול וולנסיה שבספרד, הסתיימה עונת מרוצי הגראנד פרי של 2017. בערב, נערך טקס חלוקת הפרסים באולם מפואר בעיר, והוא הועבר בשידור חי דרך ערוץ ה-YouTube הרשמי של האליפות.

מאחר ואין מצב שתשבו לצפות בכל 80 הדקות של השידור, שמועבר ע"י זוג קריינים, באנגלית ובספרדית, אז הנה לכם תמצות קליל של חלוקת פרסי הקטגוריה הבכירה. כל הסרטון כולו, מוכן לצפייה בסוף הטקסט. הזמנים הרשומים הם הנקודות לאורך קו הזמן של הסרטון, בהן ניתן לצפות בקטעים המתוארים.

48:30 – יוהן זארקו זוכה בפרס על שמו של מארקו סימונצ'לי ובתואר Rookie of the year. אבא של סימונצ'לי מעניק את הפרס.

50:00 – מוענק פרס על שמו ניקי היידן לרוכב שהיה המהיר ביותר במקצי הדירוג: 8 פעמים Pole Position העונה. הרוכב? מארק מארקז מקבוצת הונדה רפסול. מארקז התבקש שלא לרדת מהבמה, כדי שיוכלו לתת לו גם את הפרס בעבור הניקוד המצטבר הגבוה ביותר במקצי הדירוג. הפרס הוא בחסות BMW לכן מארקז מקבל את הרכב החמישי שלו מהיצרנית. הפעם זו  ב.מ.וו M4 בגרסת ה-CS.

52:30 – הונדה מקבלת את פרס היצרנית המצליחה ביותר העונה. זו הפעם ה-23 שהונדה זוכה בתואר זה באליפות ה-GP.

53:20 – הונדה-רפסול מקבלת את פרס הקבוצה הטובה ביותר העונה: סה"כ ניקוד מצטבר הגבוה ביותר, של מרקז ופדרוסה ביחד. 8 ניצחונות ו-13 פודיומים.

54:30 – מוענק הפרס לרוכב העצמאי הטוב ביותר: יוהן זארקו זוכה בפרס עם 6 זינוקים מה-POLE ו-3 פודיומים.

56:00 – מוענק הפרס, מדליית ארד, בעבור המקום השלישי באליפות 2017 למאבריק וינאלס.

59:30 – מוענק הפרס, מדליית כסף, לדובזיאוצו בעבור המקום השני באליפות. מומלץ לשמוע ולראות מה יש לו לומר בעניין, אחרי שבשנה שעברה סיים במקום ה-11 בטבלה.

1:03:00 – הענקת מדליית זהב למארקז ע"י נשיא DORNA. מארקז הוא הרוכב הצעיר ביותר שזכה מרקז, מארקז, GP, רדבול, רד בולב-4 תארי אליפות בקטגוריה הבכירה.

1:05:20 מארקז מקבל את הלוחית עם השם שלו, להוספה על גביע האלופים של ה-GP עליו  מופיעים שמות כל אלופי הקטגוריה הבכירה.

כל השידור כולו:

מודעות פרסומת

השאר תגובה