ממסלול המרוצים

סרטון ממסלול המרוצים בשדה תימן – מוטור סיטי

סרטון יח"צני ממסלול המרוצים החדש, שמראה את הפוטנציאל שטומן בחובו תוואי האספלט הרחב (בין 12 ל-15 מטרים) במסלול שדה תימן ליד באר שבע. אלון דאי – ""אחד המסלולים המאתגרים בהם יצא לי לנהוג. המהירות המרבית בו – 230 קמ"ש"

הסרטון אמנם כולל מכוניות ולא אופנועים, אבל עדיין ניתן להבין את האפשרויות הגלומות באספלט המתפרס (2.1 ק"מ – הארוך בישראל) וברוחב היוצא דופן שלו לעומת המסלולים הקיימים כיום. המסלול, שהוקם בתכנון של חברה איטלקית, הוא חלק מפארק "מוטור סיטי", והוא כולל תשע פניות וזוג ישורות ארוכות ויחסית מהירות. המארגנים מוסרים כי עד אירוע הפתיחה הרשמי שייערך בעוד כחודשיים (בסוף חודש מאי) יתווספו לשולי המסלול אבני שפה במפרט ייעודי (תבניות מיוחדות מאיטליה שהובאו לצורך יציקת אבני השפה כאן בארץ), אזורי מילוט עם מעקות בטיחות ועוד.

ממסלול המרוצים

נהגי מכוניות המרוץ, וביניהם אלון דאי ויאיר שטרן, מבכירי נהגי המרוצים שיצאו מישראל מספרים בסרטון על התרשמותם מהמסלול, אבל יותר מרשימות הן היצירות של חברת Grip. יצרנית רכבי מרוץ One Seater ישראלית (!) שעובדת בשיתוף עם אפריליה-איטליה ומשתילה ברכבים שלה את מנועי ה-RSV4RR המפיקים מעל 200 כ"ס.

לדף מוטור סיטי בפייסבוק

 

ועוד באותו עניין:

היסטוריה בהתהוות: יום מסלול בשדה תימן – טור דיעה

כל אירועי הספורט המוטורי בישראל ב-2018

סרטון: חן אביוב והדרך לנצחון במסלול שדה תימן – מוטור סיטי

סרטון ממסלול המרוצים בשדה תימן – מוטור סיטי

סרטי אופנועים

השאר תגובה