מרוצי אופנועים מהקסדה

מרוצי אופנועים: כל אירועי הספורט המוטורי בישראל

הנה אחד הקבצים הכי כייפים והכי שימושיים לכם ולמשפחתכם בשנה הקרובה: כל מרוצי אופנועים ובכל התחומים שיש לשנת 2018, רוכזו לקובץ אחד מפורט של ההתאחדות.

מה יש בקובץ אירועי 2018?

מרוצי אופנועים בכל הדיספילינות שיש של תחום אופנועי השטח (מוטוקרוס, טיפוס גבעה טריאל אנדורו, הארד אנדורו ואנדורו קרוס), אופנועי הכביש (סופרבייק והסופרמוטו)  ואפילו קייטנות הרכיבה לילדים בחודשי הקיץ – הכל כאן בפנים ברמת התאריך.

שימו לב: אירועים נוספים יפורסמו כמו מועדי מרוצי ליגות ילדים, הדרכות של ספורטאים בינלאומיים, ימי הדרכה, קורסים, השקות, תרומה לקהילה ופעילות חברתית, ועוד – כל אלו יתווספו על לוח הזמנים המצורף ויפורסמו בנפרד.

זהו הקובץ עבורכם. מהסוג שיש לשמור, להדפיס, לגזור ולתלות מול העינים.

הקליקו כאן להורדת קובץ ה-PDF

עוד מרוצי אופנועים:

ספורט מוטורי מקצועי – הערך והתמורה

מרוץ מוטוקרוס ישראלי בבוץ מסלול וינגייט

סרטון מהמרוץ הסוגר את הסופרמוטו הישראלי 

מרוץ האנדורו ספיישל טסט הראשון בישראל לאופנועים

סרטון ממרוץ אליפות הסופרבייק הישראלית במסלול פצאל

חווית גז מושלמת: על אופנוע מרוץ אמיתי בקורס רכיבת מרוצים

אירוע השקת מסלול מוטור סיטי בשדה תימן – רק 2 דקות מב"ש

סרטון: חן אביוב והדרך לנצחון במסלול שדה תימן – מוטור סיטי

זו יכולה להיות משימה לא פשוטה, לחזור מסשן על המסלול ולהרגיש בעננים, רק כדי לגלות שלא היית בכיוון. שהשעון נגדך ושבעצם עשית צעד אחורה דווקא כשהרגשת הכי טוב. נדרשת כנות עם עצמך שנבחנת באיכותה רק כנגד תוצאה משתפרת או לא. העובדות לא משקרות.

לדעת מה מבקש ממך מסלול מרוצים, להבין למה להיות מדויק ברכיבה בו זה בעצם להיות מדויק עם עצמך. לדעת לאזן בין הרגש לבין השכל, בין האדרנלין ובין השליטה בו – אלה מאזניים שאנחנו מבלים עליהן חיים שלמים בעצם.

המשך

השאר תגובה