אירוע Show Your Bike השלישי: מסורת דו גלגלית

מסורת דו גלגלית: מאות רוכבים, רוכבות וחובבי מוטוריקה דו גלגלית, ניצלו את מזג האוויר המעולה שנחת על גוש דן ביום שישי האחרון, והגיעו לאירוע שהופך למרתק מפעם לפעם: Show Your Bike השלישי במספר. את האירוע, שבקלות ניתן לתרגם בזכות שמו ואופיו בפועל ל"בוא והשווץ באופנוע שלך". ואכן, רוכבים רבים ניצלו את ההזמנה ואת ההזדמנות. יש גם וידאו מסכם פה למטה.

צילום סטילס: נועם סף

לא פחות מ-250 חובבי מוטוריקה דו גלגלית (הערכה), הגיעו לכפר דניאל, כדי להחנות את האופנוע מול ביתו הפרטי של יוסי רצ'בסקי, הרוח היוזמת והמוציאה לאור של כל אירועי Show Your Bike עד כה.

יוסי דאג לאספקת בירות (ומים) באופן סדיר ורצוף, לקח שנלמד היטב בעקבות הצלחת המפגש הקודם. אירוע שהביא דאז לכמות גדולה של משתתפים ולסיום מהיר מדי של האלכוהול. גם הפעם המבקרים לא אכזבו ופעלו באופן הוגן לגבי התשלום: מתכונת השתייה כוללת שירות עצמי מארגזי הבירה הקרים, כשגם התשלום בשירות עצמי. על "הלקוח" להשליך לתוך כובע את הסכום שהוא רואה לנכון לשלם בעבור המשקה שלקח לעצמו.

מסורת דו גלגלית

הלהקה בה יוסי מתופף ניגנה ללא הפסקה בסגנון ג'ז, בלוז ורוק להנאת המבקרים, עשרות אופנועים מיוחדים התייצבו למאורע וצבעו אותו במגוון מקסים ומעורר השראה של רעיונות, צביעות, עבודות פרטיות וים של כשרון. פרויקטים מהסוג של "חייבים לראות כדי להבין".

אווירה מרגשת של התפתחות חיובית בתרבות המוטורית המקומית:

מהאירועים הקודמים:

אירוע Show Your Bike 2

אירוע Show Your Bike 1

מהאירועים הבאים:

מעל 1000 אופנוענים: אירוע SHOW YOUR BIKE החמישי

אירוע אופנוענים בעלות אפסית: SHOW YOUR BIKE מס' 6 (כולל וידאו)

 

2 תגובות

  1. קסד

    בוהמיאן גרוב

    (לקח לי קצת זמן להמציא תגובה מרושעת כמו שאני יודע, אני מזדקן)

  2. tavorpaz

    יופי של יוזמה , יופי של אופנועים ואנשים !
    לא יאומן שבישראל בונים אופנועים כאלה…

השאר תגובה