מפגש אופנועים מיוחד

אירוע Show Your Bike 2 – מפגש אופנועים מיוחד

מפגש אופנועים מיוחד בשם "בוא תשוויץ באופנוע שלך" השני במספר התקיים ביום שישי האחרון בכפר דניאל, והתחיל להראות כמו מסורת של מפגשי אופנועים מסודרים. האם נמצא הפתרון למפגשי נוקיה שסוכלו ביד קשה על ידי המשטרה לפני כחודשיים?

ובהמשך לשאלה בכותרת, התשובה היא לא. Show Your Bike הישראלי עדיין רחוק מאוד מלהיות

show-your-bike-2-kruvlog-oct-2017
צילום: פרננדו בורטמן

"ממשיך מפגש נוקיה". אבל זה דווקא טוב. כי אין את הרכבים, ואין כרגע לפחות, את מבצעי הוויליז למיניהם ומחריבי הצמיג האחורי בברן אאוט למען הפוזה, וכן יש אהבה נקייה של אנשים לתחום המוטורי עם דגש על כלים מיוחדים, פרויקטים אישיים ואופנועי אספנות. אבל לא רק.

מפגש אופנועים מיוחד

המפגש השני שהתקיים בשישי האחרון (27.7.17) בכפר דניאל היה כפול בגודלו מבחינת כמות המשתתפים מהמפגש הראשון, אך עדיין כלל רק עשרות רוכבים ולא יותר. נראה שככל שהזמן יעבור, יצבור המפגש תאוצה ראויה והוא יתפתח לטובת הקצב הראוי.

Show Your Bike

כמו בפעם הקודמת, גם הפעם המארח, תורם הבית, החצר והרחוב כולו – יוסי ורצ'בסקי, דאג  לקניית בירות קרות בכמות גדולה. ובאותה המתכונת הוזמנו המבקרים במקום, להשליך לתוך כובע את הסכום שהם רואים לנכון לשלם בעבור המשקה שלקחו לעצמם. הלהקה בה יוסי מתופף קיימה  מס' סשנים של ג'אם חופשי בסגנון הג'אז, הבלוז והרוק להנאת המבקרים. אלו האחרונים חשבו שבכלל מדובר על מוזיקה מתוך מערכת הגברה, עד שגילו את הלהקה מנגנת ממרפסת הבית הסמוך.

היו אופנועים, היו שיחות על אופנועים בין אופנוענים והייתה המון אווירה של מוטוריקה. היה כיף! ניפגש בפעם הבאה…

 

שימו לב לאופן הצבת האגזוז בסקרמבלר מבוסס הסוזוקי DR650SE הזה. מקורי ומיוחד!

טיפ: רישום אופנוע אספנות במשרד הרישוי ולמה כדאי לעשות זאת

האירוע הקודם:

אירוע Show Your Bike 1

מהאירועים הבאים:

אירוע Show Your Bike 2

מעל 1000 אופנוענים: אירוע SHOW YOUR BIKE החמישי

אירוע אופנוענים בעלות אפסית: SHOW YOUR BIKE מס' 6 (כולל וידאו)

 

השאר תגובה