הזמנת אירוע Show Your Bike

תתחילו לפחד: אירוע Show Your Bike השישי יתקיים ביום שישי ה-13

אירוע Show Your Bike השישי במספר, יתקיים ביום שישי, 13.9.2019, בכפר דניאל. בתוכנית: אופנועים מגניבים, טיפוסים קשוחים למראה ובירה. הרבה בירה. תתחילו לפחד!

אירוע Show Your Bike מס' 6(66)

זה הזמן לרתך נקודות אחרונות, לתת טאצ'ים אחרונים לצבע ולמרק את הניקלים – סיימו את הפרוייקטים המעלים אבק אצלכם במחסן, והכינו אותם לקראת האירוע המפחיד של השנה – שואו יור בייק השישי במספר שייערך בתאריך המאיים על כל גוי אדוק: יום שישי ה-13! בוו!

אל האירוע מוזמנים בעלי אופנועי אספנות ואופנועי פרויקט מיוחדים, משופרים, מושכי עין ותשומת לב המוזמנים כדי להציגם לציבור הרחב. וכמובן שגם הקהל הרחב עצמו, הציבור חובב האופנועים היפים והמסוגננים, מוזמן לשזוף את עיניו. ובכלל, מיהו הרוכב אשר יוותר על הזדמנות להשוויץ באופנוע שבנה במו זיעתו, כוחו, כיסו וארנקו?

איך עובד עניין הבירה?

פשוט מאוד: האלכוהול מגיע בצורת בירה קרה כשיש קופה משותפת בה כל אחד שם כסף כראות עיניו ואם בא לו. המוזיקה תגיע מכיוון מלהקת הבית של המתופף ומשפץ האופנועים בעצמו, יוסי רצ'בסקי,  וכיאה למפגש אופנועים מסוג זה, יהיו שם: אופנועי אספנות, אופנועים מיוחדים, ואופנועי פרויקט. על הדרך, גם מגיעים לא מעט רוכבי אופנועים סטנדרטיים כדי ליהנות מהאירוע, ומתקבל מפגש אופנועים שעמוס באווירה טובה.

מתי?

האירוע יתקיים בכפר דניאל (אזור בן שמן, על כביש 443), החל מהשעה 11:00 בבוקר ועד 14:00 אחה"צ. אולי יסתיים קצת קודם אם יתחשק ליוסי (המארגן) לישון צהריים.

עד אז – הכניסה חופשית והחנייה, פחות או יותר, בשפע!

לדף האירוע בפייסבוק

סיכומי האירועים קודמים:

 Show Your Bike 5

 Show Your Bike 3

 Show Your Bike 2

 Show Your Bike 1

השאר תגובה