אירוע אופנוענים

אירוע אופנוענים בעלות אפסית: Show Your Bike מס' 6 (כולל וידאו)

אירוע אופנוענים לא ממוסד, לא ממוסחר, לא בחסות של גוף כלכלי וללא ארגון בתשלום. כזה? יש כיום רק אחד. אירועי Show Your Bike, שביום שישי האחרון (13.9) התקיים השישי שביניהם, חזרו למתכונתם המקורית בכפר דניאל. הייתה שם מוזיקה, היו שם אופנועים ורוכבים, והייתה בירה קרה עליה כל אחד משלם לפי ראות עיניו.

אירוע אופנוענים – מקבץ קהל שבוי יחדיו

מבחינת המארגן ובעל הבית יוסי רצ'בסקי, שמנצח על כל האירועים מאז הושקו, הסיבה לכל האירועים היא פשוט יצירת "קהל שבוי" למוזיקה שהלהקה שלו נהנית לנגן ולג'מג'ם מול באי האירוע. הסיבה למסיבה, כשהבירות מהוות מגנט טבעי לרוכבי האופנועים, היא בסך כל יצירת קהל מאזינים "יש מאין" עבור הלהקה. לא שיש רע בכך כמובן. להיפך – יש כאן סוג של WIN-WIN ל-2 הצדדים. סינרגיה במיטבה.

האירוע הפעם היה מצומצם בגודלו וחזר למימדיו הטבעיים. אלו שהזכירו את אירוע מס' 2 בהיקפם. לאחר פיצוץ האוכלוסין בדמות 1000 משתתפים באירוע מס' 5, חזר האירוע לכפר דניאל ולקהל של כ-100 רוכבים שהתגלגלו אל האירוע וממנו, במשך 3 שעות קיומו.

…ובירות לכל

יוסי דאג לקניית בירות קרות בכמות שלא תחסר לאיש, ובאותה המתכונת שהוכיחה עצמה בעבר, הוזמנו המבקרים במקום, להשליך לתוך דלי את הסכום שהם רואים לנכון לשלם בעבור הבירה שלקחו לעצמם. כאן מאמינים באנשים.

הלהקה בה יוסי מתופף ניגנה ללא הפסקה בסגנון ג'ז, בלוז ורוק להנאת המבקרים. עשרות אופנועים מיוחדים התייצבו למאורע וצבעו אותו במגוון מקסים ומעורר השראה של רעיונות, צביעות, עבודות פרטיות וים של כשרון. פרויקטים מהסוג של "חייבים לראות כדי להבין".

עוד צעד לכיוון תרבות מוטורית מעשירה ומעצימה.

בסרטון – אירוע אופנוענים Show Your Bike בכפר דניאל

קישורים לאירועים קודמים

אירוע Show Your Bike 5

אירוע Show Your Bike 3

אירוע Show Your Bike 2

אירוע Show Your Bike 1

מסעות DGR

מבט שונה על מסע ה-DGR התל אביבי של 2017

מסע הג'נטלמנים 2016 (DGR)

רכיבת הג'נטלמנים 2018 (DGR)

רוכבים ורוכבות, ליידיז אנד ג'נטלמן: מסע הג'נטלמנים 2019 בתל אביב (וידאו)

וגם

הרשמה לדף הפייסבוק של הכRובלוג

עקבו אחר האינסטגרם של הכRובלוג

הרשמה לערוץ היו טיוב של הכRובלוג

הכרובלוגמעכשיו עם ערוץ עדכונים בטלגרם

תגובה אחת

השאר תגובה