צילום: יאיר זיו מניעה מצבית רכיבת DGR

מסע רכיבת הג'נטלמנים (DGR) – חוזר לישראל! (עודכנה שעת המפגש)

רכיבת הג'נטלמנים השנתית חוזרת לישראל אחרי שנתיים של הפסקה מאונס בשל מגיפת הקורונה. נפגשים ב-20.5.22 בבוקר לרכיבה השביעית במספר שתיערך בארץ. כל הפרטים סביב המסע.

צילום: יאיר זיו

מיקום חדש למפגש

המפגש המסורתי ייערך ביום שישי 20.5.21 בבוקר בנקודת מפגש חדשה שהוזזה בשל עבודות הרכבת הקלה. הפעם נפגשים בחנייה של איצטדיון ר"ג, מול הכניסה לבאולינג. שעת המפגש 10:00 בבוקר.

לאחר מינגלינג, צילומים מגניבים, הזלת ריר על אופנועים מיוחדים והחלפת חוויות, תצא לדרכה רכיבת הג'נטלמנים השנתית (או בקיצור ובלעז: DGR), לסיבוב קצר ברחובות העיר תל אביב. בתום הרכיבה הקצרה, יחזור המסע לנקודת ההתחלה, שם תוקם נקודת התרעננות לטובת המשתתפים.

זו תהיה הפעם השביעית (!) בה יתקיים המסע בישראל, ולאחר שנתיים של הפסקה כפויה בקיום האירוע בשל מגיפת הקורונה ב-2020 ו-2021, הוא צפוי להיות מאורע מיוחד, צבעוני ומחוייך.

מטרה חשובה

המטרה נשארה כשהייתה: להעלות באמצעות מסע רכוב, צבעוני וכזה המושך עניין ותשומת לב, את המודעות למחלות הפוגעות בבריאות הגבר. המשתתפים והצופים במסע, מוזמנים להירשם ולתרום כאן. חשוב לציין כי ההשתתפות במסע אינה כרוכה בהרשמה, תרומה או תשלום כלשהו. חינם חינם.

בואו להשתתף! ניתן ואפשר להגיע עם כל אופנוע, מכל סוג ונפח, ובלבד שתגיעו לבושים ע"פ כללי הטקס: תתלבשו יפה, מסודר, מתוקתק – כמו ג'נטלמנים אמיתיים. הכל הולך: קסקטים, קסדות 3/4, שפמים וזקנים (גם אם מודבקים), מקטרות, חולצות מעומלנות, מגוהצות ומכופתרות, עניבות פרפר או רגילות, מכנסיים מגוהצים למשעי ונעליים מהחתונה. תהיו יפים. תהיו ג'נטלמנים.

והנשים? מוזמנות להשתתף בתנאי שיהיו לבושות כליידיז מהודרות ומיוחדות.

סרטון ותמונות מהמסע הקודם שנערך ב-2019 – גלריית תמונות וסיקור האירוע

אירועי השנים עברו

מסע 2018

מסע 2017 – ועוד מבט, קצת שונה, על אירוע 2017

מסע 2016

2 תגובות

השאר תגובה