מגפי הרכיבה

להרגיש את הסלע דרך מגפי הרכיבה

מגפי הרכיבה שלי התחוררו, התפוררו והוזנחו לרמה מכאיבה. לזרוק לפח או שיש מי שיציל אותם ויחזיר אותם לשימוש פורה של שנים נוספות?

 מגפי הרכיבה שלי, AXO RC-5, התכסחו קשות ברכיבות האחרונות. את הטיפול והתיקון הזנחתי, עד שברכיבה האחרונה, כשהנחתי כף רגל על סלע תועה, הרגשתי אותו… עם האצבעות!

סיפור קצרצר ואח"כ המלצה

הדבר הביא אותי לבחינה מחודשת של הסוליה, ולגילוי המזעזע שבחלקו הקדמי של המגף לא נשאר כמעט כלום ממנה או מהבסיס אליו היא מודבקת. מצב המגף השני, כמו גם אזורי העקב, לא היה מזהיר בלשון המעטה.

רגע לפני זריקתם לפח והשקעה לא מתוכננת בעליל בזוג מגפיים חדש (לפחות 1,500 שקלים), ניסיתי את מזלי אצל "שאול הסנדלר", היושב בסמטה קטנה לצד הכיכר ברח` ביאליק בר"ג. שאול, בן לסנדלר וותיק, הינו רוכב Night Train, ובעבר שיקם את מגפי הרכיבה הקודמות שלי מס` פעמים (אך לעולם לא ממצב כה גרוע), ואף תיקן עבורי מעיל בהזדמנות אחרת.

מגפי הרכיבה התחוררו

גם הוא היה סקפטי.

 אבל אחרי 3 ימים, קיבלתי ממנו זוג מגפיים כמעט חדשות – העבודה שעשה פשוט מדהימה, וניכר שהושקעה מחשבה רבה ועבודה מדוקדקת כדי לייצר עבור המגפיים הבלויות את החלקים שנשחקו מהן, מחדש. אפילו חירוץ בתחתית חלקי הסוליה החדשים הוא לא שכח, והתאים אותם לשאר המגף! ממליץ בחום לכל רוכב (גם כביש, גם שטח), שזקוק לתיקון, גם אם הוא נראה חסר סיכוי.

וגם:

טיפ: ציוד לרוכבי אופנועים בסניף דקטלון החדש בראשון לציון

אזהרה: ציוד מגן מזויף לרוכבי אופנועים

מגוון טיפים שימושיים: קסדת רוכב האופנוע

טיפ: רכישת קסדת אופנוע הראשונה שלכם

לי זה לא יקרה

המנגנון

טיפ: ארבעה דברים שלא ידעת על רכיבת אופנוע

הכרובלוג בפייסבוק

 .

Save

3 תגובות

  1. אורי עייף

    למה לערבב שמחה בשמחה?
    פולגז חוגגים, ואתה חוגג את אי כיבוס הכביסה המלוכלכת בפומבי.

  2. אורי עייף

    קורה לטובים ביותר
    בעיקר כי אני לא ברור.

השאר תגובה