2018 אקסטרים האנדורו מרוץ מהגיהנום

משמר ברשת אנדרטה לנישה בספורט המוטורי הישראלי


הכותרת אומרת הכל ומסכמת את הרגשתי לגבי אתר עמותת האנדורו הישראלית.

האתר הזה סיקר בגלגוליו השונים מאמצע שנות ה-2000 ועד סוף 2014, את מרוצי אליפות ישראל באנדורו, שהתחילו לפעול עוד בסוף שנות ה-90 של המאה הקודמת.

כמקימו בתצורתו הנוכחית, תיפעלתי את האתר במסגרת תפקידי כדובר העמותה (נובמבר 2012-ספטמבר 2014). אך לצערי, מרגע עזיבתי את התפקיד, לא הוזנו תכנים חדשים אליו, למרות שהתקיימו זוג מרוצים נוספים בעונה לאחר מכן, בפברואר ובמרץ 2015.

מאז חודש מרץ 2015 (עם סיום הסבב השני של העונה), התפזר וועד העמותה מסיבות שונות. האגרה השנתית בעבור דומיין \ כתובת האתר המקורי (Dirtrider.co.il) "נחטפה" על ידי ישראלי שאינו קשור לתחום. האתר, כפי שאתם רואים אותו כעת, הפסיק להיות נגיש לגולשים ובעצם נסגר.

תוצאות המרוצים, כמו גם הקישורים והסרטונים, כמעט ואבדו לעד.

מתוך כבוד לרוכבים ולמנצחים השונים לאורך השנים, רכשתי דומיין חדש Dirtbike.co.il, כדי להציב את האתר תחתיו ולהקל את עיון בארכיונים ולעורר נוסטלגיה מוטורית תחרותית בקרב הגולשים.

איני יודע מה עוד צפוי לאתר כאן שבעצם מהווה כרגע תמונה סטטית "קפואה" של חודש נובמבר 2014 בו בדיוק הסתיימה ליגת מרוצים ערה ועמוסת אדרנלין, ועמדנו לפני אחת נוספת. ייתכן והוא יישאר כך, ייתכן ואמצא לו שימוש אחר בתחום השטח. איני יודע.

בינתיים, תהנו מדף תוצאות המרוצים שהתקיימו בין השנים 2006 ל-2014.

29577_Samuli_Aro__1_1024

תגובה אחת

השאר תגובה