מוטו גוצי V9

טיול הרצה למוטו גוצי V9: פיצה במושב שקף

המוטו גוצי V9 הופשר לרכיבות הדגמה. אבל רגע לפני מסירתו לרכיבות לקוחות מתעניינים או עיתונאים סקרניים, צריך לעשות הרצה כהלכתה. לכן, התנדבתי לטובת המטלה המפרכת ויצאתי עימו לטיול. העבודה כאמור קשה. אבל מישהו חייב לעשות אותה.

רגע לפני כניסת השבת, יצאתי עם ה-CRI לרכיבת ערב דרומית (שישי אחה"צ 28.10.16). הפעם רכבנו0_0_6260_5450bobber_2016_01 למושב שקף שבחבל לכיש, שם מסתתרת לה מסעדה קטנה ליודעי דבר: "הפיצה של גלעד". מקום מגניב במיוחד, מגיש מגוון מאכלים נפלאים בעבודת יד. הפיצה כמובן הייתה נהדרת, כיאה למקום מתמחה, אבל הפוקאצ'ות בפתיחה ומגש הכנאפה שבסיום, היו מדהימים. פשוט מעולה איך שיוצא מהתנור במטבח הקטן. מומלץ בחום.

על המוטו גוצי V9

הגעתי רכוב על המוטו גוצי V9 מגרסת ה"בובר" שהופשר להדגמות והיה זקוק כאמור להרצה קלילה. לא יכולתי לקבל פרטנר מתאים יותר לרכיבת כיף שכזו. האופנוע ממסטל ומשכר, לא פחות. מצד אחד נראה כמו קאסטום שמנמן וכבד (אבל עם מראה של "תזהרו! יש כאן בוס על הכביש!"), ומצד שני – הוא קל. גם בתחושה הכללית וגם מבחינת ההיגוי. החוויה בכלל הפכה למושלמת כשחטאתי והפעלתי מוזיקה בדיבורית שבקסדה, לטובת השלמת החוויה. אבל אל תספרו לאף אחד…

רכבנו חזרה בתאורה הכתומה של השקיעה, ולא יכולתי שלא להפעיל את מצלמת ה-Contour שצמודה לקסדה. יצא מזה סרטון קצרצר של פחות מדקה וחצי, המתעד חוויית רכיבה שנשארת לתמיד כזיכרון מתוק.

ובאותו עניין:

טיפ: חמש נקודות חשובות ושימושיות לגבי הרצה לאופנוע חדש

רכיבת הרצה לסוזוקי SV650 החדש

הרצה ל: הוסקוורנה 401 ויטפילן

Save

Save

השאר תגובה