מסלול המרוצים הוא החיים

 

לקח לי שנים להבין שזה לא הרצון לבדוק כמה מהר אפשר וכמה אומץ צריך. לקח לי כמה חתיכות מתכת ברגל, שנה שיקום ומנוי קבע בתל השומר כדי להפנים ולהבין שחיפשתי את המטריקס שלי בעצם. לקח לי שנים להבין: מסלול המרוצים זה החיים.

כתב: שי לב – רייסטראק

מסלול מרוצים הוא איזור סטרילי שבו אדם יכול להשחיז את יכולותיו השכליות, מנטליות, טכניות ופיזיות בצורה מדודה ולקבל פידבק מיידי בדמות תוצאה, לעיתים מרירה ולעיתים מתוקה המתבטאת בכמה ספרות המופרדות בפסיקים. ואז לחזור ולשאול את עצמו ואת הסובבים לו שאלות ולבחון איך אפשר לעשות הכל טוב יותר.

זו יכולה להיות הבנה מאוד עוצמתית, שאם עושים את הדברים נכון, לעיתים כנגד כל תחושת בטן, כאב ופחד ונצמדים לעובדות, ככל שהן עשויות להוציא מאיזורי הנוחות – מקבלים את התוצאה הטובה ביותר.

לדעת מה מבקש ממך מסלול המרוצים

זו יכולה להיות משימה לא פשוטה, לחזור מסשן על המסלול ולהרגיש בעננים, רק כדי לגלות שלא היית בכיוון. שהשעון נגדך ושבעצם עשית צעד אחורה דווקא כשהרגשת הכי טוב. נדרשת כנות עם עצמך שנבחנת באיכותה רק כנגד תוצאה משתפרת או לא. העובדות לא משקרות.

לדעת מה מבקש ממך מסלול מרוצים, להבין למה להיות מדויק ברכיבה בו זה בעצם להיות מדויק עם עצמך. לדעת לאזן בין הרגש לבין השכל, בין האדרנלין ובין השליטה בו – אלה מאזניים שאנחנו מבלים עליהן חיים שלמים בעצם.

מסלול מרוצים הוא מיקרו קוסמוס של חיינו, אם אנחנו מאפשרים לו להיות והזמנה פתוחה לעבר היכרות מעמיקה יותר עם עצמינו.

סרטון אקשן רכיבת אופנועים מפצאל: שבירת שיאים

לארח רוכב MOTO3 לסיבוב על האופנוע שלך

לאתר Racetrack

ובאותו עניין:

הוסקוורנה 701 ויטפילן: מכונת יום מסלול לפצאל?

יום מסלול עם סוזוקי GSXS 1000 בפצאל – כיף לא נורמלי

טיפ: מה למדתי בתוך 20 דקות של רכיבת מסלול ?

ישראלי בקורס רכיבה אמריקאי על מסלול יווני

רכיבת מסלול: עכשיו הדבר האמיתי

שיא מסלול

רכיבת במסלול – יום של בילוי והנאה

השאר תגובה