התאמת אופנוע

שיא הקפה אישי, חדש ומצולם עם האופנוע על מסלול פצאל

שיא הקפה אישי נמוך יותר בכמעט 2 שניות שלמות. שילוב מהיר בין תוצאות הקורס ביוון לבין מסלול רותח מחום ורוכב חרמן גז עם תובנות חדשות מאחורי העיניים. הוידאו המתעד, כאן בפנים.

צילום: רונן טופלברג

בסיכום חווית הקורס במסלול סרס היווני, כתבתי על התובנות הרבות מההדרכה שם, והקשר למסלול המקומיים בישראל.

החשש הראשוני שאולי הידע יתאים ספציפית רק למסלול הנלמד ביוון, מתפוגג כשבחלוף הימים מבינים המודרכים שהכלים שקיבלו במהלך ההדרכה, ניתנים לשימוש בכל מסלול אליו יגיעו. רמת ההבנה משתפרת פלאים ואפילו המסלולים הישראליים המוכרים היטב לחלק מהמודרכים, נראים לפתע אחרת לחלוטין.

לשבור את הקריז

והנה, בדיוק 7 ימים לאחר שנחתתי, השתתפתי (שוב) בקורס "יסודות המסלול" של רייסטראק לרוכבי אופנועי מותגי עופר אבניר. לא הייתי צריך יותר מזה כדי לשבור את הקריז של אותה "תסמונת PST" עליה כתבתי ולעדכן את המספר בעבור שיא הקפה אישי עבורי.

הפעם, מלבד היותי חמוש ב-701 ויטפילן האהוב והטוב ולא עם אופנוע מרוץ, הגעתי עם תובנות בכיס מאותו קורס ובעיקר כשאני חרמן גז. החום, כ-47 מעלות (ויותר) על מסלול פצאל, לא עזר ובעיקר האיץ את פירוק הצמיגים. אבל עבורי? הוא כלל לא היה מורגש.

שיא הקפה אישי חדש

כל שהייתי צריך זה את רונן טופלברג לצידי המסלול ואת שלומי מלפנים יחד עם האפריליה טואונו האימתני, כדי לגרור אותי, כמו בפעם הקודמת, לשבירת שיא הקפה אישי (אז זה היה 50:02), וגילוח 2 שניות שלמות ונוספות לכדי 48:25.

הוידאו:

 

תגובה אחת

השאר תגובה