טור מכוניות

סגר קורונה 2021 – מחשבות לצד טור מכוניות בפקק

היום בבוקר, ירון נעמד בשוליים לצד טור המכוניות הענקי שעמד דומם, וכיבה את מנוע האופנוע. הוא פתח את המשקף ובחן את המחסום המשטרתי שהורכב משלוש ניידות משטרה וארבעה עייפים ששתו קפה. החסימה צמצמה את הכביש הרחב והפתוח בד"כ, משלושה נתיבים לאחד בלבד. זוג מתנדבים עמדו לצד הרכב שבראש הטור, בדקו ניירת ותשאלו את היושבים ברכב למעשיהם.

"סססעמק" אמר ירון לעצמו בתוך הקסדה.

הוא השפיל מבט לסלולארי שהוצמד על כידון האופנוע וראה את התזכורת שקפצה בדיוק מהיומן של גוגל: "יום מסלול מחר – להכין ציוד!".

ססססעמק.

מחשבות על יום מסלול לצד טור ענק של מכוניות

גם יום המסלול הזה כמובן יתבטל כי הסגר עדיין בתוקף. כבר חודשיים שירון לא רכב עם האופנוע שלא למטרות בית-עבודה-בית, וזה עצבן אותו. וכאילו שזה לא מפסיק, הוא גם עלה במשקל והרגיש שהמוח התנוון לו מרוב בינג'ים בנטפליקס.

תחושת הריקנות ובזבוז הזמן, העיקה לו על החזה. לפחות היה מתאמן ושומר קצת על כושר. לפחות היה צופה קצת בסרטוני הדרכה או אפילו בסרטונים שלו על המסלול ומנסה (שוב) להבין את פנייה 7 הלא ברורה הזו.

סימן לו עם הראש

הוא חשב על חבר שלו שי. עד שהצליח סוף סוף לשכנע אותו לבוא ולבדוק קצת את העניין הזה של ימי מסלול במקום להסתכן שוב בכבישים ציבוריים. שי אהב לעשות זאת בין גדרות הבטיחות של נס הרים, מאחורי מכוניות עמוסות ילדים, מעל גבי אספלט מלא בשמן ומתחת לעיניים מלמעלה של הקדוש-ברוך-הוא. אבל עד ששי הסכים והבין שהסיבות להמנע מהמסלול הן שגויות, נכנס הסגר ועשה Reset על כל התכנונים שלהם.

בינתיים, טור המכוניות התקדם וירון יכול היה להניע ולהשתחל ביניהן עד שהגיע לראש הטור. "סע" סימן לו השוטר עם הראש.

ירון הניד קלות את הקסדה הצידה לאות תודה וכשהאיץ לכביש הפנוי לפניו, סינן לעצמו בשקט: "סססעמק".


לקוות לטוב

סופו של הסגר הנוכחי מתוכנן ל-21 לינואר 2021. ייתכן והוא יוארך, ייתכן ויהיו הקלות. אבל זה לא מונע מכל המפיקים בתחום לתכנן על סוף חודש ינואר, כ-7-8 ימים לאחר תום הסגר, לפתוח הרשמות לימי מסלול ולקוות לטוב.

זו הזדמנות מעולה עבור מי שלא השתתף, לעשות שינוי כיוון מחשבתי, ולהשתתף ביום שכזה. הנה לכם קישור למדריך היחידי בעניין בעברית:

יום מסלול – המדריך המלא

המדריך מכיל את כל מה שצריך לדעת על הפעם הראשונה שלכם, ויותר. הוא יחליק אתכם באיזי פנימה לעולם המגניב הזה, בלי הפתעות ובלי מתחים. ואם יש לכם שאלה? תרגישו חופשי לשאול כאן בתגובות או בפרטי.

השאר תגובה