אופנועי טריומף בישראל

אופנועי טריומף הגיעו לישראל

אופנועי טריומף, שהייבוא שלהם ארצה התעכב "מעט" ולא התחיל כצפוי ב-2020, נחתו בישראל. תמונות שהעלה לפייסבוק רן לחמן מחברת "אלבר", מעניקות הצצה ראשונית לחלק קטן מהדגמים שיוצגו בקרוב בהשקה רשמית.

אולם טריומף מאובזר בכבדות

אולם התצוגה של טריומף כבר הוקם ועומד מוכן לפי כל הוראות היצרנית, ברח' המלאכה 3 בתל אביב. מהצצה פנימה נראה שהאולם כבר ממותג, מאובזר בכבדות באביזרים תחליפיים, לבוש קזו'אל ממותג ונראה מרשים ביותר.

גם צוות המכירות המיועד כבר גויס, הודרך ועומד הכן לתחילת השיווק. ע"פ השמועה, מס' כלים כבר נמכרו ללקוחות תמורת מקדמות, למרות שעדיין לא נקבע מחיר לכלים.

מחירים ומגוון הדגמים

המחירים והמגוון המלאה יפורסמו רק לאחר ההשקה הרשמית והחשיפה לעיתונות. בינתיים ניתן להבחין מהתמונות בדגם ה-Bonneville T100, בדגם הטייגר 900 החדש ומה שנראה כמו ה- Thruxton RS וה-Street Twin.

אופנועי טריומף הבריטיים, הם המותג "הגדול" האחרון מבין מותגי האופנועים הבינלאומיים שעדיין לא מיוצגים בישראל. הממותג מגיע ארצה בייבוא של חברת "אלבר" המייבאת כיום גם  את קטנועי דיאלים ואופנועי הארלי דוידסון,

התמונות שפורסמו בפייסבוק:

ובאותו עניין:

אופנועי טריומף: היבוא לישראל יעשה על ידי אלבר

רכובים על אופנועי טריומף בסרט: עדיף יותר ברוח

3 תגובות

  1. rami dagan

    מעבר להילה של המותג כמעט היחיד שעוד לא עלה לארץ במתכונתו המודרני, איזה חידוש הם מביאים? יש היום שפע מותגים בארץ,זמינים ומוכחים, שנותנים פייט.

השאר תגובה