האתר פשט את הרגל BikeBandit

רוכשי רשת היזהרו: האתר BikeBandit פשט את הרגל

רוכבי אופנועים מכל רחבי העולם רומו על ידי האתר BikeBandit – אתר וותיק ומוכר למכירת חלפים וחלקים לאופנועים,. אם היו חופרים קצת ברשת היו מגלים שהחל מסוף 2021, החלה הרשת להתמלא בתלונות לגביו.

גולשים החלו לכתוב על כך שהזמנות שביצעו באתר לא מגיעות, בקשות להחזרים כספיים לא נענות, צ'אט שירות הלקוחות המקוון מקולקל ומספר הטלפון של לשירות לקוחות לא פעיל. אתר הרכב Jalopink.com מדווח.

האתר באוויר, אבל פשט את הרגל

אם הגולשים היו חופרים קצת יותר עמוק ברשת, היו מגלים שחברת BanditLLC העומדת מאחורי "בייק בנדיט", הגישה בקשה (Chapter 7) לפשיטת רגל ב-7 פברואר 2022 בסן דייגו, ארה"ב. הבעיה היא, שאין שום אינדיקציה לכך באתר. נכון להיום (תחילת יוני 2022), עדיין ניתן למלא בו עגלת קניות וירטואלית במחירים אטרקטיביים, להיכנס את פרטי התשלום, ולשלוח כסף לחברה המושבתת.

באפריל 2022, היה שינוי קל: שליחת ההזמנה נענית בעדכון שהפריט שהזמנת לא במלאי והוא בסטטוס "הזמנה חוזרת". אך מלבד זאת, הכל פעיל וזאת כשהחברה מאחורי "בייק בנדיט" כבר לא פעילה.

היסטוריה

"בייק בנדיט" נפתח בשנת 1999 על ידי היזם קן וולסטר. עם השנים, הוא גדל למקור חלקי חילוף מקוון ענק לרוכבים רבים בעולם בזכות אספקה מהירה ומחירים תחרותיים. בשנת 2015, לאחר רכישה רב-שלבית, השתלטה Affinity Development Group על האתר שנטען דאז שהוא בעל הכנסות שנתיות של 35 מיליון דולר.

בשנת 2017, BikeBandit נמכר שוב, הפעם לחברה המחזיקה בבעלותה סוכנות לאופנועים וטרקטורונים בקליפורניה. המכירה הייתה תמורת סכום לא ידוע ושם הבעלים יחיד של החברה הזו הוא רוברט רוזנברג.

כשעולם ההזמנות המקוונות ברשת התפוצץ בתקופת הקורונה, BikeBandit קרס

בזמן הגשת פשיטת הרגל, טענה החברה שיש לה נכסים בשווי של 705,300 דולר, רק 632 דולר בחשבון העובר, ולמעלה מ-19 מיליון דולר בהתחייבויות. החברה טענה שיש לה מלאי בשווי 3.1 מיליון דולר, אם כי במקומות אחרים בהגשה, החברה צופה את שווי החיסול של המלאי ב-400,000 דולר בלבד, מספר נמוך באופן מפתיע בהתחשב בנסיבות.

בטפסים שהגישה, מדווחת החברה שהרוויחה 23 מיליון דולר בהכנסות בשנת 2020 מהאתר, וירדה ל-7.7 מיליון דולר בשנת 2021.

ראו הוזהרתם.

ובאותו נושא:

טופס פשיטת הרגל שהחברה הגישה

האתר BikeBandit (נכון ליוני 2022 – עדיין פעיל) – לא להתפתות!

הזמנות מחו"ל, חברות שילוח ואתם – סדר בענייני שילוח

הזמנת חלקים לאופנוע מארה”ב לישראל – ללא מכס, אישורים ובדיקות

אזהרה: ציוד מגן מזויף לרוכבי אופנועים

 

 

השאר תגובה