אל תגעו לי באופנוע

קחו הכל – אל תגעו לי באופנוע

אל תגעו לי באופנוע הודעה מפורום 8 בתפוז, העוסקת בעליית המחירים הצפויה, והשפעתה על אזרח קטן אחד. אין באפשרותי לדעת עד כמה הבחור bronco88, רציני, אבל בהחלט ניתן להבין מדוע הדבר כואב לו עד כדי הכרזה על עזיבת הארץ.

בתקווה שההודעה המצוטטת לעיל, תתרום קצת להרחבת הידע בנושא, בקרב מבקרי הבלוג שאינם נמנים על הקהילה הדו גלגלית:

אל תגעו לי באופנוע – ההודעה

  "שלום לכולם,

כמו כל מי שרוכב על דו"ג להנאתו, אני מוצא את העובדה שהעלו את מחירי הביטוח מטרידה מאוד. ניסיתי להבין אם אני אוכל לעמוד בזה כלכלית והבנתי שאני מסוגל- כעת השאלה היא אחרת: אם אשלם את מחיר הביטוח (ואני לא מתכוון לרכב בלי ביטוח) זה בעצם לעודד את המגמה הזו של ההתעללות ברוכבים: ואם אעבור לרכב (ישן ומסריח) אסבול אני בעצמי.

 היום, כשישבתי בפורד פיאסטה 84 מעופשת, במחיר של זוג אגזוזים פתוחים הגונים, הבנתי את התשובה. אני לא יורד מדו"ג. בחיים לא. ואף אחד לא יכריח אותי. אני גם לא רוצה להיות עבריין וטיפש ולנסוע בלי ביטוח.

בשבילי דו"ג זה דרך חיים. כמו אוויר לנשימה, שפיות, ספורט, שלווה. ואף פקיד לא ייקח את זה ממני.

 אז מה לעשות?

אני החלטתי שאני מכוון מהיום והלאה את דרכי החוצה ממדינת ישראל. אמנם לא היום ולא מחר, ואולי לא עוד חודש. אבל אני לא רוצה לסבול את השערורייה של הביטוחים מחירים כבישים רישוי שהולכת פה. ולמי שיגיד שזה שטחי, ארץ הקודש, דם שנשפך וכל טיעון אחר: אני שרתי (ת דגושה. לא שרתתי כנהוג. זה לא נכון לכתוב כך) בצבא כמו כולם, התנדבתי לעזור במד"א וכל מיני מקומות. איבדתי חברים ומכרים בפיגועים ובצבא. לכל אחד יש את נק` השבירה שלו והעקרונות שלו.

האופנוע זה קו השבירה שלי.

 ויודעים מה? אם היו מעלים את מס ההכנסה ב 5%, היה אכפת לי פחות. היה מעצבן, אבל לא הייתי עוזב. גם אם הייתי צריך לשרת 60 יום בשנה מילואים, היה אכפת לי פחות. גם אם היו מחזירים רק את ערוץ אחד בטלויזיה ואוסרים על נינט להופיע לעד בכל סוג מדיה אפשרית, לא הייתי עוזב. קחו הכל- אל תגעו לי באופנוע."

  להודעה המקורית והדיון (המעניין!) שהתפתח בעקבותיה, הקישו כאן

ובאותו נושא

ביטוח חובה לדו גלגלי – הסעיף המכעיס ביותר

מרוץ אופנועים לא חוקי או ניסיון להתנערות של חברת הביטוח?

מס ביטוח חובה לאופנועים ו-50,000 רוכבים לא מבוטחים

את מי תובעים עקב פגיעה בתאונת אופנוע?

המורכב נפצע בתאונה ואין ביטוח חובה לאופנוע?

Save

Save

תגובה אחת

השאר תגובה