רוכב האופנוע לרכוב על

בשורות טובות

לא עבר חודש מאז שכתבתי על כך ששום שינוי בתוואי השטח של המסלול בכוכב יאיר לא נעשה ("לא דובים ולא יער", כתבתי), הרי שמי שנוהג בכביש 6 לכיוון צפון וחולף ביעף על פני המתחם, יכול לראות בבירור את עבודות העפר שבמקום. אני הספקתי לראות זוג טרקטורים עובדים, ולהבחין שרוב ערימות האפשרה פונו מהמקום. השמועות כעת טוענות שתוך חודש נוכל לראות שם את נתיבי האספלט המתפתלים. גם אם מדובר על הערכה מוגזמת ונראה זאת "רק" עוד 3 חודשים, הרי שעדיין מדובר על בשורות טובות מאוד לספורט המוטורי הישראלי.

שוקל שוב לבנות מחדש / לרכוש סופרמוטו…

כך אזכרתי את הסרטון שצולם במסלול שנהרס ב-27 לדצמבר 2007:

הנה סרטון שצילמתי במקום…כשהוזמנתי יחד עם עוד מס' רוכבים מצומצם, כדי לוודא שהמסלול אכן טוב לרוכבי הסופרמוטו. (וכן… הו כן – הוא היה מעולה). למרות שלוח השעונים לפעמים מסתיר, עדיין אפשר להתרשם מהוורסטיליות של המסלול, מרוחבו ומאורכו של מסלול האימונים. מסלול הרכיבה שיועד למרוצים, היה (כמה כואב לכתוב זאת ) באורך של 1200 מטרים עם שלל משטחי החלקה סביבו. עכשיו כולו הפך לשטח החלקה אחד גדול…

הסרטון צולם מגובה מושב המורכב של Lucca227, כשאנו רוכבים על האפריקה טווין 750 שלו.

(תהיו מוכנים עם העכבר על הרמקולים. כדי שלא ישמעו את הסמול טוק שניהלתי עם הרוכב, העברתי על הסרט פסקול שמורכב משיר של Morbid Angel)

תגובה אחת

  1. nimi9

    אז הנה עברו להן 4 שני םוחצי מאז הפוסט הזה בבלוג. לא טריבונה, לא תאורה משוכללת ובטח של מסעדה. כמדומני שגם האספלט טרם הוחלף מאז נסלל בשלהי 2008, משמע יותר מ-5 שנים. האם הוא עדיין עומד באותם תקנים גבוהים כפי שרשום כאשר האספלט כה ישן ושחוק?

    למי הפתרונים?

השאר תגובה