סודות מחדר ההלבשה של ה-125 כביש החדש

סרטון שפורסם בדף הפייסבוק שנפתח לרגל השקת ה-KTM 125 כביש החדשים (עוד פרטים על כך, בידיעה שפורסמה אתמול בפולגז), חושף מס' סודות מעניינים שכמובן לא נחשפו "במקרה" או "בטעות". הסרטון המאוד מושכל ומחושב שמתאר את העבודה בסטודיו העיצוב KISKA האחראי על עיצוב הדגמים החדשים, נועד ככל הנראה לשמר את הרעש התקשורתי עליו עומלת היצרנית בחודשים האחרונים. שיאו של ה"באזז", צפוי להגיע בתערוכת מילאנו הקרובה שתיערך בנובמבר 2010 בדמות השקת דגמי הייצור הסדרתי של אופנועי ה-125 וה-250 של החברה, פרי שיתוף הפעולה שלה עם בג'אג' אוטו. האופנועים שהוצגו כאבי טיפוס בשנה שעברה, יזכו סוף סוף למראה מעט קונבנציונאלי יותר ומעט פחות אבזור פרימיום מזה שהוצג על אופנועי השנה שעברה. מה שצפוי להביא אותם, כמובן, למחיר שפוי ועממי יותר.

אז מה נחשף בסרטון?

בנקודת הזמן 0:11 נראה עיצוב של דגם סופרמוטו – גרסה שלא הוצגה בשנה שעברה אך מן הסתם, קלה מאוד לייצור ברגע שהבסיס קיים. עוד באותה נקודה, ניתן לראות חיצים המצויירים בצידי הפלסטיקה. החיצים מסמלים, ככל הנראה, את האפשרות להחליף את מעטפת האופנוע ע"פ רצון הרוכב.

מנקודת הזמן 0:49 ואילך, ניתן לראות בצד ימין ברקע, את האופנוע שסביר להניח שהוא גרסת הייצור הסדרתית – הצביעה שלו "סדרתית" יותר ומתאימה יותר לדגמי KTM האחרים בשונה מהצביעות המופרעות שהופיעו על דגמי האב טיפוס בשנה שעברה, יש לו מסיכת חזית שלמה ומלאה (בניגוד לפנס השטח המינימליסטי שהותקן על דגם האב-טיפוס האפור) ועליו מופיע השם DUKE. דבר שיסמל, ככל הנראה, את השתייכותו של דגם הסטריטפייטר 125 למשפחת דגמים זו. עדיין לא ברור אם השם AVATAR, שנבחר בסקר גולשים בפייסבוק (ראו כאן) אכן ישמש את החברה בסופו של דבר, אך מה שבטוח, שהבחור שהציע את השם וזכה בתחרות, יקבל את האופנוע במתנה לאחר השקת הכלי.

יהיה מעניין… 🙂

השאר תגובה