רז היימן בארזברג: טיפוס הגבעה

דיווח של מוטי "ינוקא" בפורום השטח של פול גז מעדכן את כולם על היום הראשון של היימן במסלול האוסטרי, טרום הפרולוג המפורסם. כדי לדעת יותר מהו טיפוס הגבעה המדובר ואיך הוא קשור למסלול המרוץ, הקשיבו להסבריו של רז עצמו, כאן.

כך כתב ינוקא:

חימום ראשון:

היום השתתף רז בתחרות טיפוס גבעה. מעין שעשוע וחימום טרום הפרולוג שיחל מחר. העליה היתה תלולה מידי לנסיון ראשון של מי שעלה על האופנוע לראשונה לפני 5 דקות ורז התגלגל עד למטה לא עלינו… אבל לאחר מכן הוא יצא לרכיבה של 20 ק"מ בדרכי הברזל של הפרולוג וכשחזר משם כבר הכיר את האופנוע מספיק טוב בשביל לבלוע את העליה בשלוק אחד של 49 שניות. הזמן הזה מיקם אותו 150 מתוך 363 מתחרים.

מחר, יום שישי, פרולוג דרכי הברזל: מי המגיעים הכי מהר עד ראש ההר בשבילי הכורכר הבוגדניים. לאחר יומיים כאלה של טיסה במדרונות יקבעו הזמנים את ה-500 מתוך 1500 שיוזנקו למרוץ ביום ראשון מאגם האיזמרגד ליד פחית הרד-בול הענקית.

רז עצמו פרסם סטטוס של קשישים בדף הפייסבוק שלו ונראה שהוא נהנה מהחווייה:

 אין ספק שאני לא רק מעלה את ממוצע הגילאים כאן, אלא כנראה אפילו מכפיל.
אבל אני בחברה טובה: אלפי קוקס בן 51 וג'ובאני סאלה גם משהו כזה. שניהם מתחרים פה. שניהם התחרו בדאקאר 99' על אופנוע. מפגש ותיקים…

בדף הרשמי של היימן בפייסבוק פורסם:

דרמה ופעולה בצורתם הטהורה ביותר. מיומנויות רכיבה, מהירות ובחירה נכונה של המסלול שלך בין עקומות רבות, יהיו אלה שיחליטו אם אתה מנצח או מפסיד במעלה מסלול חצץ של 13.5 ק"מ אורך ורוחב של עד 30 מ'.
הכללים הם הכי פשוטים שיכולים להיות: הרוכבים יוצאים לדרך במרווחים של 20 שניות. לכל מתחרה יש שני ניסיונות לנצח את ההר.
500 הרוכבים הטובים ביותר – המהירים ביותר – יעפילו למרוץ בן יום אחד, הקשה ביותר בעולם, ה- RED BULL HARE SCRAMBLE, ביום ראשון.
כאשר האור הירוק מסמן "GO", מצערת מלאה, בחירה אופטימלית של המסלול, אומץ ומיומנויות רכיבה, יקחו אותך מנקודת ההזנקה לפסגה בגובה 1,466 מ' מעל פני הים.

בעוד שהיום (שישי) ומחר (שבת) יתקיים מקצה הדירוג הרשמי של המרוץ – הפרולוג – הרי שהמרוץ עצמו יערך ביום א' הקרוב.

אבניר, יבואנית הוסקוורנה, עורכת אירוע קטן לרגל המאורע ובו יוקרן בשידור חי המרוץ, באולם התצוגה של המותג בתל אביב.

השאר תגובה