אופנוע משטרת התנועה חוקי השוטרים הרכיבה בשוליים לרכיבה בשוליים

על אופנוע משטרת התנועה במרדף אחרי הסלולאריים

כל רוכב שנכנס לתל אביב בבוקר על השוליים מכיר את המראה: אופנוע של משטרת התנועה, נע באיטיות במקביל לטור הרכבים העומדים, כשרוכבו מציץ לתוך המכוניות. כשיש משאית, הוא נעמד על הרגליות, חולף על פני תא הנהג כשראשו מופנה ב-90 מעלות לקו התנועה, כדי לבדוק אם הנהג מחזיק סלולארי ביד.

אופנוע משטרת התנועה

מכת המדינה המתקראת בשם הלא רשמי "שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה", היא אחת הרעות החולות הגדולות ביותר שמהן אנו סובלים כרוכבי אופנועים. ושוטרי משטרת התנועה הרכובים, נלחמים בדיוק בכך.

רס"ר אסי הרשקוביץ, סייר אופנוען של משטרת התנועה, כבר שמע את כל התירוצים מאנשים שנתפסו מסמסים בזמן נהיגה. אפילו רעיון לסטארט-אפ כבר יש לו, הכל כדי להציל חיי אדם, בדיוק כמו אביו לפניו. הנה לכם 2.5 דקות משידורי "כאן" בפייסבוק.

הסרטון

 

ובאותו נושא:

יום עם יחידת האופנועים של משטרת התנועה (וידאו)

מר ישראל אוטוביץ' רוצה להעיף את האופנוען מהכביש

אנחנו והם

טיפ: אל תצפור – תרכב על האופנוע כאילו לא מבחינים בך

טיפ רכיבה: זעם בכביש בזמן רכיבת אופנוע מול הפרספקטיבה הנכונה

טיפ רכיבה: כיוון מראות האופנוע באופן הנכון והבטיחותי

טיפ רכיבה: אתה לא רוכב טוב כמו שאתה נראה

2 תגובות

  1. עופר איתח

    ואני תמיד אומר, כל שנשאר לנו האופנוענים זה לצלוח את העשור הקרוב בחיים ,לשרוד אותו עד שיכנסו הרכבים האוטונומיים לשימוש נרחב…ומי שישרוד יזכה לחיים הרבה יותר קלים אחכ…עשור כולה…אבל וואחד עשור מאתגר…

  2. נהגת מוטרדת

    זה פשוט מרגיז אותי… צפיתי בסרט ולא ראיתי שעושים אכיפה בכבישים בעת נסיעה אלא של אנשים שעומדים בפקק. זה ממש מאפיין את עבודת המשטרה לאכוף איפה שהכי קל… למה להילחם בקטל בכבישים כשאפשר לעמוד ולתת דוחות לאלה שלא שמו וינקר בפניה, או שלא עצרו על הקו בעצור, או שנגעו בנייד בפקק… גברים של ממש המשטרע. במקום זה שיסעו בכבישי הקטל ויורידו מהכביש את אלה שנוסעים בכביש מהיר ומסמסמים, את אלה שגונבים רמזור אדום מלא, שמתפרצים לצומת בלי לעצור, שחוצים קו הפרדה, שמזגזגים וחותכים נתיבים… בשביל דוחות בפקק לא צריך משטרה. סורי. מרגיז

השאר תגובה