לרכוב מהר

ישראלים יצאו להביא כבוד ממצרים, ללא תמיכת המדינה

אלי פאנגס, שמכתיבתו אני נהנה רבות ואף מציין זאת כאן לא מעט, נפגש עם אנשי הראלי, שגם הם הוזכרו בבלוג זה פה ושם, במסגרת הפרעונים, כפי שכתבתי בסוף החודש. המפגש, שזוכה לעדכונים שוטפים בערוץ הרכב של Ynet (אחלה רעיון!), מנצל את יתרונות הרשת ושומר עלינו, הגולשים, מחוברים היטב להתקדמות הצוותים השונים. גם פול גז, כך נראה, נמצאים בקשר טלפוני עם ערן גלוסקא ומפרסמים דיווחי און ליין מעניינים.

בדיווח יום האתמול, כתב אלי תחת הכותרת "כמעט זינוק", את הדברים הבאים: "…ממשאית הסיוע נפרש ברזנט גדול ונפתחה רחבת טיפולים לתפארת מדינת ישראל. למעשה, לתפארת חברי הקבוצה הישראלית – כי למדינת ישראל אין שום קשר למה שקורה כאן, וחבל. ואל דאגה, עוד נגיע לזה.".

רציתי לכתוב שאין אף נהג או רוכב המתחרה בצל דגל מדינתו, ושרוב הרוכבים מתחרים על חשבונם הכספי ובזכות מספר ספונסרים ספורים ולכן אין על מה להלין, אך במחשבה שנייה, התחרטתי.

אמנם אף אחד לא "רוכב מטעם…" אבל בסופו של דבר, כשמדינה מכירה בספורט בתחום מסוים, הרבה יותר קל להגיע להישגים. יש הכרה במקצוע, יש שטחי אימונים, יש תקציבים להתאחדות, יש תמיכה בלימוד וחינוך מגיל צעיר ועוד… כך שבסופו של דבר, אני מסכים עם הפאנגס, ומצטרף למחאה הלא מוסתרת בין שורות דבריו.

ברור לי, אגב, שהכותרת לא ממש מייצגת: הרי החבר`ה יצאו להתחרות בשם עצמם, ועבור עצמם בלבד. אבל כמו העיתונים הגדולים, גם אני משחק ב"צהוב" עדין.

אפרופו התאחדות – דני לוי, נציג IRDA (עמותת נהגי הרכב) ויו"ר התאחדות הספורט המוטורי, פרש מתפקידו כמנהיג העמותה, ומחזיק כעת בתואר הבכיר בהתאחדות בלבד. דני, עמד בראש IRDA במשך 6 שנים ברציפות, נחשב ללא שמץ של הגזמה לאחד מאבות חוק הספורט המוטורי המוכר לנו כיום.

לאחר שרמזתי זאת בבוטות בפוסט יום ההולדת, אפשר לכתוב זאת בפירוש: אחרי חצי שנה בלרט (ההתחלה), סיימתי לעבוד שם ביום שישי האחרון. החבר`ה היו נפלאים, התנאים היו ממש בסדר גמור, והאווירה הייתה טובה. הוצע לי תפקיד חדש, בעל תנאים זהים, פחות או יותר, שפשוט מעניין ומאתגר אותי, באופן אישי, הרבה יותר. רבים כבר יודעים היכן אתחיל לעבוד בעוד כשבועיים, אך אינני מפרסם זאת עדיין לאור בקשתו של המעסיק החדש. ברגע שיתאפשר, תדעו זאת גם אתם.

וכן, אני נשאר בענף הדו גלגלי.

אופנועו של חברי, דני אנגלברג, נגנב אתמול בלילה מרמת אביב (בתמונה המצורפת, דני והכלי שנגנב, במרוץ הסופרמוטו שנערך באשדוד השנה). מדובר על אופנוע ק.ט.מ 640 מדגם LC4 שחור/אדום. על מגני הידיים האדומים יש מדבקות SPIN, כמו בתמונה. על צידי האופנוע מופיעות הספרות 26 בגדול. האופנוע, שלא כמו בתמונה, היה בעל פנס קדמי שחור שעוטר ב-2 מדבקות פסים אדומות. מס` הרישוי של האופנוע: 1533251.
פרס כספי גבוה לכל מי שיתן מידע שיביא להחזרתו.

דני אנגלברג 0544441189.

ומנושא לנושא באותו נושא – עדיין לא נמצא אופנוע הסוזוקי של גידי

השאר תגובה