האם זהו ה-401 החדש של הוסקוורנה?

1

לפני כשנתיים, בתערוכת EICMA שנערכה במילאנו ב-2014, הציגה הוסקוורנה את ה-401 Vitapilen (חץ לבן, בשבדית). זה היה אופנוע קונספט, אב טיפוס – ראשוני לחלוטין – לבדיקת טעם הקהל, בתצורת קפה רייסר. ההשראה מגיעה מאופנוע כביש אחר שייצרה הוסקוורנה בשבדיה בין השנים 1953 ל-1965 ונקרא Silverpilen – חץ הכסף. ההשראה אומנם וותיקה, אבל הפרשנות החדשה הייתה מאוד אופנתית ומתקדמת.

401 חץ לבן וחץ שחור

עוד באותה התערוכה, לצידו של החץ הלבן, הוצג גם ה-SvartPilen 401 (חץ שחור, שוב – בשבדית) אופנוע טראקר עם צמיגי דו"ש הפעם עם ההשראה היותר ברורה, של אופנועי השטח שייצרה החברה בשנות ה-60 וה-70 של המאה שעברה. התגובות היו רועשות, העיתונאים התרגשו והרשת ממש רעדה בהתלהבות. שנתיים חלפו, ובמהלכם הוצג גם אופנוע נייקד נוסף, הפעם על בסיס מנוע ה-690 של ק.ט.מ, שנקרא בפשטות – 701.

אתמול (2.11.16) הציגה הוסקוורנה בדף הפייסבוק הרשמי שלה, את הטיזר המצורף למטה לקראת ההשקה שתתקיים בשבוע הבא, ביום שלישי ה-8 לנובמבר. יום פתיחת תערוכת EICMA של 2017. שום פרט לא נחשף מעבר. קצת גלגל קדמי ומנוע, קצת משולש עליון, קצה של ידית קליפ-און וקסדת רוכב מיוחדת מאוד…

גם הצבעים שנבחרו לטיזר הקצרצר, כולל השקפים שבסיום, מעניינים ואולי מצביעים על שינוי סגנון. בעוד צבעי הוסקוורנה הם תמיד כחול בהיר ולבן-צהוב, כאן מדובר על כחול כהה מאוד (כמעט שחור) והרבה לבן. הצהוב מגיע בנגיעות עדינות מאוד.

נשאר רק לנחש – איזה מהם הוא האופנוע שבסרטון? הערכה שלי, כפי שניתן להבין מהכותרת, שכנראה מדובר על ה-401 המבוסס על הדיוק 390 של ק.ט.מ.

רק באריזה נוטפת סקסיות מגניבה במיוחד…

ובאותו נושא:

הוסקוורנה 401 – טור דיעה

Save

Save

Save

Save

השאר תגובה