של דוקאטי

פרוייקט 1408 של דוקאטי ב-80 אלף יורו

ducati-1299-superleggera-1

האם זהו הסופרלגרה 1299 של דוקאטי?

דוקאטי עדכנה את המיני אתר שלה, הסגור בסיסמה ומתקרא "פרוייקט 1408", בתמונות חדשות, רגע לפני פתיחת תערוכת EICMA 2017 שתיפתח מחר (7.11.16) במילאנו.

כצפוי, שהרי ככל הנראה לא מדובר על טעות ותו לא, דלפו התמונות אל הפייסבוק, מצד גולשים שהחזיקו בפרטי הכניסה של האתר. התמונות חושפות את מה שנראה כמו הדוקאטי סופרלגרה 1299 שייחשף מן הסתם באירוע ההשקה לעיתונאים שמתוכנן למחר בערב.

הסופר של דוקאטי

מה שמיוחד בדגם הנ"ל, היא העובדה שמדובר על כלי שמתוכנן להכנס לייצור של 500 יחידות בלבד, וכולל פריטים מעניינים כמו סעפת פליטה מלאה של אקרפוביץ' לפי מפרט אליפות העולם (סופרבייק) וכן שילדה, זרוע אחורית, חישוקים וכמובן גם מעטפת פיירינג – כולם עשויים סיבי פחם (קרבון) באופן מלא. כל אלו מורידים את משקל האופנוע באופן קיצוני, שבשילוב עם המנוע המפלצתי, מייצר יחס הספק משקל נדיר במיוחד: 215 כ"ס שדוחפות 150 ק"ג בלבד (משקל יבש). האופנוע החזק והקל ביותר שייצרה דוקאטי אי פעם.

אבל אל דאגה, לא רק ההספק ירתיע אתכם. גם תג המחיר המפלצתי המוערך ישמור רבים מכם הרחק מהאופנוע: 80,000 יורו. מה שאומר שבארץ, שוב – בהערכה גסה בלבד, מחירו ינוע סביב ה-600,000 ש"ח כולל מע"מ. פלוס מינוס לכאן או לכאן. אל תהיו קטנוניים.

ובאותו נושא

עדכון: נחשף דוקאטי V4

תרגיל הוכחת יכולות: אופנוע דוקאטי ZEROUNO משולש גלגלים

בקו הזינוק: מוטו גוצי, בריטן ודוקאטי

הרשמה לדף הפייסבוק של הכRובלוג

Save

Save

2 תגובות

  1. rotax624

    אני מוכן להבטיח לכולם שבמידה ואני זוכה בלוטו, אני אשים את כספי על היצירה הנחשקת הזו!

השאר תגובה