אופנועים באינסטגרם

אופנועים באינסטגרם: חשבונות ששווים מעקב

חשבונות אופנועים באינסטגרם יש כמו זבל. מאות אלפים של חשבונות פרטיים ועסקיים, מסוגים שונים ומשונים. בין אם אתם משתמשים כבדים ובין אם אתם עושים צעדים ראשונים בנבכי עולם האפליקציה הזו: הנה לכם רשימת קישורים ל-8 חשבונות אופנועים באינסטגרם ששווים את תשומת ליבכם.

חלקם איכותיים ומנצלים את שהפלטרפומה נועדה לו: צילומים מרהיבים ומרתקים אך חלקם מעניינים או משעשעים בזכות התכנים עצמם. בלחיצה על שם המשתמש בהמלצה, תועברו לחשבון שלו.

 G_TARO1000

יפני הנמצא בשנות ה-40 לחייו. הוא מתמחה באיורי אנימה צבעוניים ומרהיבים, אותם הוא מציג בחשבון הטאמבלר שלו (כאן). בחשבון האינסטגרם המקסים שלו הוא מתמקד בעיקר  באיורי אופנועי שטח וכביש משנות ה-70' וה-80' של המאה שעברה, אבל לא רק. חשבון יפייפה שמציג את הכישרון של בעליו לצד אהבתו האמיתית לשנים ההן.

kiskadesign

החשבון הרשמי של סטודיו קישקה: סטודיו עיצוב הרכב הגדול והמפורסם מאוסטריה. סטודיו זה מלווה את ק.ט.מ מאז שנת 1994 (אחראי לבחירה, בין השאר, בצבע הכתום המייצג למותג). אך מלבד עיצוב דגמי השטח הכביש של ק.ט.מ \ הוסקוורנה ועיצוב אופנועי CF MOTO, עוסק הסטודיו גם בעיצוב מכוניות, כלי מטבח, מוצרי צריכה ועוד. החשבון מעניק זוית יוצאת דופן ומרתקת, על עבודת הסטודיו ועל "מאחורי הקלעים" של עולם עיצוב המוצר.

jokesofgp

חשבון הומוריסטי שמתמחה ב-"ממים" על עולם מרוצי ה-MotoGP. חלקם משעשעים יותר, חלקם פחות, אבל כנראה ש-265 אלף עוקבים, לא טועים. עם זאת, אזהרה קלה: ההבנה של ההומור שם, מצריכה מידה מסויימת של התעדכנות והכרות עם הקורה בעולם האליפות, מאחר והתמונות מתייחסות בד"כ לאירועי השעה. כולל התייחסות למסיבות העיתונאים, אימונים ומקצי דירוג.

kareltaborsky

קארל טבורסקי הוא עיתונאי רכב ומדריך רכיבה מצ'כיה שמגוון האופנועים עליו הוא רוכב (בעיקר כשהוא על גלגל אחד), הוא פשוט מרהיב. תמונות האקשן כולן נבחרות בקפידה, והוא לא מציף את החשבון בעשרות תמונות מאותו סשן צילומים. מבחר האופנועים עליו הוא זכה לרכוב, יוציא לכם את העיניים. לא לבעלי לב חלש.

gentlemansride

החשבון הרשמי של מסע הג'נטלמנים השנתי, המרכז בתוכו תמונות מייצגות שנאספו ממסעות דומים מכל רחבי העולם (המסעות התל אביביים – 2019, 2018, 2017 ו-2016). אופנועים מגניבים, רוכבים מגניבים יותר – המון סטייל, שפמים, זקנים, קסקטים ועניבות פפיון מדליקות. מעביר את האווירה והסגנון לכל צופה.

hookieco

חשבון המרכז את פעילותה של סדנת אופנועים הנושאת את השם הוקי. מפגן מרשים של יצירתיות, טוב טעם, אהבה לעולם האופנועים ופרוייקטים מרהיבים. החשבון נועד לקדם את פעילות הסדנה העוסקת גם במכירת חלקים ולבוש בסגנון דומה. המסר שלהם מאוד ברור ושקוף: אם התרשמת מתיק העבודות שלנו ואתה מאמין בסגנון וביכולת שלנו: תן לנו יד חופשית, תביא את האופנוע איתך ו-20 אלף יורו ותן לנו חודשיים לעשות בו קסמים. לאור היומרנות שבדבר, הרי שבמקרה הזה ספציפית, מומלץ גם לבקר באתר הסדנה, כאן.

womensmotoexhibit

החשבון של הצלמת והרוכבת לאנקילה מקנואוטון. בזכות הוותק שצברה בצילום ואלפי קילומטרים וחוויות שצברה ברכיבת אופנוע, היא מריצה תערוכת תמונות בשם The Women's Motorcycles Exhibit, ובה היא מציגה את שהיא מכנה "הגל החדש של האופנוענות הנשית". זו, שחושפת את הצד ש"חי כדי לרכוב" אצל נשים רוכבות. כאלו שהן אמיצות, חזקות ובעלות יופי פנימי. חשבון האינסטגרם שלה, מציג בדיוק את האווירה של הרוכבות הללו, מעצים ומאדיר אותה בסטייל הנכון. על תערוכת התמונות של לאנקילה כתבתי כאן.

ורגע לפני סיום, ולמרות שהוא אינו מתקרב בכלל לרמת החשבונות המומלצים לעיל, אי אפשר בלעדיו כאן: החשבון של הכרובלוג באינסטגרם. אתם מוזמנים לעקוב.

מכירים חשבון איכותי עם Feed מעניין וסטייל מובחן וברור? פרגנו בבקשה ושימו קישור בתגובות. אולי הוא יצטרף לרשימה הגדלה והולכת כאן!

 

תגובה אחת

  1. Eldad

    לדעתי היה חובה גם להכניס את החשבון שלי :))) dragsterr-r4d

השאר תגובה