“אלוף הפיתולים”

יוסי הררי. אחד מהאנשים שהפכו לאגדה (וגם "הגדה" למען האמת), עוד בחייהם.

אין אני מדבר חלילה על הדמות מעולם הפשע הישראלי שזכתה לכותרות בעיתונים היומיים, אלא כמובן על הרוכב שזכה לכותרות המקומונים השונים בדרום בתארים "המלך של סדום-ערד", "אלוף הפיתולים" ועוד מס` תיאורים קלישאתיים.

שמו של יוסי הררי היה עולה עד לפני מס` שנים בשורה אחת עם רוכבים אחרים הנחשבים למהירים על כבישי ישראל – אלון אודלסמן, סטפן אבנדביץ` ועוד. אמנם ב-2003 השתתף יוסי באליפות ישראל בסופרבייק (כאן, בכתבה שכתבתי אני בעבור Ynet), אך לא הביא תוצאות הראויות לאזכור, גם לא באליפות 2004.

הדבר כמובן, לא פגע במאומה בתדמית לה זכה בקרב הרוכבים המבקרים בכביש סדום-ערד. להיפך. שמו יצא כרוכב המהיר ביותר בכביש המדובר, גם כשביצע את הרכיבה מעל גבי סוזוקי RGV250 וגם כשעשה זאת כשהוא רכוב על הג`יקסר 1000 החדש שרכש. לא פלא… הבחור מחזיק במס` עסקים לאורך חוף ים המלח, ובלתי נמנע שיעשה את הדרך מערד, עיר מגוריו, למקום עבודתו – על אופנוע. ומהר.

ואחרי הסקירה המרופרפת הזו, אפשר לספר שמשהו דווקא כ-ן קרה. לפני מס` חודשים, אולי שנה, יוסי הפסיק לרכוב על אופנועי ספורט. תאונה נוספת ברשימה מתארכת, ממנה יצא גם הפעם בזול יחסית, יד שבורה (יכול היה להיות גרוע יותר), גרמה ליוסי למכור את הג`יקסר החדיש, ולא להחליפו באחר.

תקופה קצרה בילה בשטח על ק.ט.מ קטן נפח, אח"כ רכב על ימאהה WR250 (שאף הוסב לסופרמוטו בשלב מסוים), והיום הוא בכלל רוכב על הונדה 125. ולא, זה לא דגם ה-XR

הנה הזדמנות ייחודית לצאת מקבר האבק, ולהרים ראיון שלדעתי יעניין לא מעט אנשים. סביר להניח, שהרבה מהפרטים שציינתי אינם מלאים או בכלל שגויים – שהרי הכל נכתב על סמך שמועות וסיפורים בהם נתקלתי. כולנו (קרי: קוראי הרשת הפשוטים) נשמח באם תורם הכפפה על ידי מי מהאתרים הרלוונטיים ברשת, יובאו הפרטים הנכונים, ובטוח ייצא סיפור הרבה יותר מעניין מזה שכתבתי אנוכי…

בתמונה המצורפת לפוסט זה: יוסי הררי (משמאל, משלב ידיים) בטקס מסירת ה-R1000-ים החדשים שנערך במהלך חגיגות "20 שנה ל-R"

מכאן

2 תגובות

  1. חזי הכלב

    תגובת אוף-טופיק
    כשהזכרת את ה-RGV250, נזכרתי בעצמי במשהו.

השאר תגובה