ביקור במפעל KTM

ביקור במפעל KTM – שלום, אני נוסעת…

ביקור במפעל KTM

מחר בבוקר אני יוצא מהארץ מטעם העבודה. בניגוד לאלפי הפעמים הקודמות בהם שמעתם על מישהו שיוצא לעוד טיסת עבודה משעממת, או לנופשון בתורכיה\קפריסין כי "המכירות השנה היו מעולות", הרי שהפעם מסלול הנסיעה ותוכנו, שונה מהרגיל. מי שלא אופנוען, לא יבין מה "ההתלהבות" מלוח הזמנים הבא ומהעובדה שאני יוצא בעצם לסוג של ביקור במפעל.

נוחתים בפרנקפורט, ממשיכים לארוחת ערב חגיגית בזלצבורג (אוסטריה) ולמחרת בבוקר, נוסעים למאטינגהופן. מאטי…מה? נראה שרק מורעלי KTM אמיתיים יודעים שה-M בשם החברה, מתייחס לאותה עיירה אוסטרית ציורית בה שוכן מפעל האופנועים הכתומים.

לאחר ביקור בן יום, שיכלול סיור בין פסי הייצור והמחסן החדש, אנו צפויים כ-נ-ר-א-ה לצאת לרכב. ההזמנה הרשמית שנשלחה לדילרים מכל רחבי העולם כללה משפט אחד קצר שמבחינתי שווה עולם ומלואו:

"Don't forget to bring your riding gear"

וזה, גבירותיי ורבותיי, מהווה משפט קצרצר שהופך את כל הנסיעה העסקית הזו, למסיבה. עכשיו נשאר לשבור את הראש בשאלות קשות והרות גורל: רק ציוד שטח? לטרוח ולסחוב גם את חליפת העור למקרה ובו תוצע רכיבה גם על אופנועי הכביש של החברה? ואיזו קסדה לקחת? את זו הנוחה אך המשופשפת או את הקסדה הקלילה אך בעלת הצביעה המכוערת? שאלות קשות מאוד.

אם חשבתם שכאן "השחיתות" מסתיימת, הרי שאתם טועים. 

למחרת הסיור במפעל, ביום שישי, אנחנו נוסעים לבודפשט שבהונגריה. הפעם, לפסטיבל הדו שנתי של KTM שנערך במסלול Hungaroring. ע"פ האתר הרשמי של הפסטיבל, הקימה החברה לצד מסלול האספלט, גם מסלול אופנועי סופרמוטו, אנדורו, מוטוקרוס ואפילו מסלול מיני קרוס. במשך 3 ימים (עד ליום ראשון), צפויים המבקרים לנשום לאכול ולשתות KTM. ואגב שתייה, כיאה לחברה אוסטרית, יכלול המתחם Beer Tent ענקי.

מה בפסטיבל?

עוד במקום – מפגש עם כל רוכבי המרוצים הרשמיים של החברה: GP, סופרמוטו, MX, אנדורו, רכיבות מבחן על כל דגמי החברה במסלולים שהזכרתי, תצוגות אופנוע של ציוד רכיבה ומוצרי לבוש, מכירת אביזרים, תצוגות רכיבה של Stunt Riders על אופנועי KTM בכלל והסופר-דיוק 990 בפרט, מופעי הטיסה של RedBull ועוד ועוד ועוד…

אני יוצא עם מצלמה כדי לתעד ולשתף אותכם בחוויה – שימרו לי על הכרובלוג עד שאחזור.

ובאותו נושא:

עכשיו אפשר לחזור ולנשום – חוזר לניהול אופנועי KTM

זיכרון: כשטל שביט כתב על ביקורו של אלוף

ההיסטוריה של KTM בארזברג

חוגגים 20 שנות כתום

הכרובלוג בפייסבוק

 

3 תגובות

  1. קדם

    אם זה לא מלח על הפצעים אז מה כן?
    תהנה ,תן בראש לגויים.

השאר תגובה