BOT האינדיאני

סדנת BOT נסגרת


סדנת BOT ר"ת של Back On Two של ליאור ברוך, שהפכה את נס ציונה למקום העלייה לרגל של משפצי אופנועי האספנות ורוכבי אופנועי הפרויקט המיוחדים, נסגרת. כך הודיע ליאור לקהל הגולשים בפייסבוק בסוף השבוע האחרון. ביום רביעי הקרוב (7.6.17) תיערך מכירת חיסול של כל המלאי בחנות.

BOT-moto-end-of-work-kruvlog

 

כך כתב ליאור בדף החנות ביום חמישי האחרון:

בנסיבות מצערות, הן אישית והן עסקית, אנו מודיעים בזאת על סגירת מתחם Back On Two החל מתאריך ה-1.6.2017. הסדנא, המתחם והחנות הפסיקו את פעילותן החל מהיום.
ללקוחותינו אשר בשלב זה אופנוע שברשותם נמצא בסדנא/מוסך נשלחה הודעה אישית לתיאום פגישה וכמובן גם לספקים איתם אנו עומדים בקשר.

בדף האישי שלו פירט ליאור את שהוביל אותו לפתיחת המיזם לפני כ-4 שנים, את החוויה, הסיפוק והאתגרים עימם התמודד:

ההודעה של ליאור מ-BOT

חלומות נועדו להגשמה.
ברגע מסויים בחיי, הרגשתי שכל חלומותי התגשמו. החלום הבא שלי היה להגשים חלומות עבור אחרים וכך קם לו חזון Back On Two, אי שם בשנת 2013.
עברו להן שנתיים והחלטתי לשים מאחורי 19 שנים של עבודה בתחום ההיי-טק, בחברות מובילות, משרות ותפקידים בכירים ומגוונים. אחרי גירושין ופטירת אב החלטתי לפתוח את מתחם BOT ובאופן רשמי, לעסוק בהגשמת חלומות ואכן, כך היה.

חלפו שנתיים

חלפו שנתיים וחצי מאז, למעלה מ-1,000(!) אופנועים חלפו בשערי הסדנא והמוסך והייתה לי הזכות להיות חלק מקיומם באמצעות צוות BOT, באם היה זה טיפול קטן, עיצוב מחדש של אופנוע מודרני או קלאסי והחזרה לכביש של עשרות אופנועים במצב שנראה היה אבוד, חזרה להיות Back On Two. זכות גדולה, עצומה.

הימים נעו בין מדהימים יותר למדהימים פחות. פה ושם גם היו ימים קשים, אך תחושת ההגשמה, המהות, האהבה המשותפת לעולם המוטורי וכן הרגעים בהם קיבל לקוח את האופנוע ולראות על פניו את החיוך, ההתרגשות, האושר, השמחה, התגשמות החלום שלו, נתנו שוב ושוב כוח להמשיך.

עשרות מפגשים ובהם מאות רוכבים מכל מגוון האוכלוסיה, האופנוענים והאופנועים פקדו בימי שישי את המתחם וחוו, חווינו, כולנו ביחד.. תחושות, רגעים, מוזיקה טובה, בירה, אושר אמיתי.

יום אחד יונתן, בני בכורי (9.5) אמר כשישבנו ליד השולחן עם דניאל (7), "אבא, אני יודע שהחלום שלי לטוס לפריז יתגשם". שאלתי אותו, איך אתה יודע? יונתן ענה "אתה הגשמת את החלום שלך, אז אני יודע שהחלום שלי גם כן יתגשם". זו, זו תחושת מהות, הגשמה.

בשלב מסוים, הימים השתנו להם והפכו קשים, בעיקר כלכלית, בשל אינספור סיבות, פנימה והחוצה. לאחרונה ימים אלו השפיעו משמעותית על מצב הרוח, על בריאות הגוף והנפש, עד שאמרתי בקול רם, קשה, קשה לי.

בתמיכה אינסופית של סביבתי, חבריי, זוגתי ענת וכל מי שרק ראה והרגיש, ניסינו, במשך חודשים להחזיק עוד קצת, לשרוד, לאפשר, לא לסגור את המקום הזה שלי הפך לבית ראשון, לא לבית שני. לצערי, לא הצלחתי ובצער אמיתי, כאב ועצבות, מתחם Back On Two נסגר היום.

כפי שרשמתי בהודעה בעמוד Back On Two, הודעה נשלחה קודם כל ללקוחות הסדנא, אלו שהאופנועים שלהם אצלנו, תוך מטרה לקבוע איתם ולראות איך מקדמים ומסיימים את הפרויקט שלהם. הודעה נשלחה גם לכל הספקים שאנו עובדים איתם כי מעל ומעבר לכל, מעבר לכל העסקים, האופנועים והחלקים, מדובר באנשים. אנשים שעם כל אחד ואחד היה חיבור יחודי, מיוחד וכולי תקווה שחיבור זה יימשך לעד.

מה הלאה? לא ברור. הגיע הזמן שלי לחזור להיות Back On Two, הגיע הזמן לחלום את החלום הבא שכן כאמור, חלומות נועדו להגשמה.

ליאור

הסגירה

ביום רביעי הקרוב, ה-7.6.2017 החל מהשעה 8 בבוקר ועד 8 בערב, תתקיים מכירת חיסול של כל המלאי בחנות, לרבות ציוד מוסך, כלי עבודה, שמנים, חלקי חילוף ועוד ועוד.

הבר יהיה פתוח לאורך כל היום ויציע לנוכחים מוזיקה טובה ובירה קרה.
המעוניינים מוזמנים להגיע ולהשתתף, להפרד, ו"לחלוק עוד רגע קט של Back On Two".

החרש 10 נס ציונה, 08-9256256

ובאותו נושא

צמRמוRת: סוזוקי R750 שנת 1986 בגרסת LIMITED EDITION

אופנועים מיוחדים, כאן

השאר תגובה