השקת אופנועי אפריליה

השקה: אופנועי אפריליה 900 החדשים

Aprilia Dorsoduro and Shiver 900 (1)

אופנועי אפריליה 900 החדשים: הם יפים כמו שאופנועים איטלקים צריכים להיות, חזקים כמו שהרוכבים אוהבים ולא פחות חשוב, הם במחיר סופר הוגן. קבלו את אופנועי האפריליה החדשים ל-2017: את אופנוע הנייקד Shiver 900 ואת אופנוע ההיפר מוטו – Dorsoduro 900.

מאחר וכותב שורות אלו עוסק ביומיום בקידום ענייניה השיווקיים של אפריליה בישראל, אני מעביר את המקלדת לגוף חדש במדיה הדו גלגלית הישראלית:

השקת אופנועי אפריליה – מוטולישס

הכירו את Motolixious – מבוטא בעברית "מוטולישס", של אסף זומר: זהו וולוג (באנגלית Vlog. הלחם מילים של "וידאו" ו-"בלוג"), וכששאלתי את אסף על מטרת הבלוג, הוא תיאר לי זאת כ-"ערוץ שעוסק באופנוענים וצריך להיות קודם כל בדיוק כמו אופנוע החלומות שלנו – מגניב וכיף וכזה שנרצה כל הזמן לחזור אליו. זה מוטולישס במשפט אחד".

אסף מתכוון להתמקד בכתבות ומבחני דרכים שיצולמו כולם בוידאו. הם יפורסמו הן בדף הפייסבוק הייעודי של Motolixious (בד"כ בעברית) והן בערוץ היו טיוב שם יהיו כל הסרטונים באנגלית, כדי להתאים למקסימום קהלים שם בחוץ. אתם מוזמנים לפרגן ב"לייק" לדף וב"הרשמה" לערוץ.

שיהיה המון בהצלחה!

אסף היה באירוע השקת אופנועי אפריליה החדשים, והנה הוידאו המסכם שלו בעניין, והראשון של הערוץ שמתפרסם. וידאו באנגלית, למי שנוח יותר, נמצא מייד אח"כ.

בעברית:

ובאנגלית:

ועוד בענייני אופנועי אפריליה:

טיול עם האפריליה טואונו 1100 – לבד

מועדון אפריליה be a racer

8 דברים שלא ידעתם על אופנועי CF MOTO

השאר תגובה