תערוכת Eicma 2017: גרסה מעודכנת לאפריקה טווין

האדוונצ'ר המגודל של הונדה ששיחזר את ימי העבר המפוארים של משפחת האפריקה טווין, היה לרב מכר מאז הוצג לפני שנתיים. בשוק העולמי וגם בישראל. כולם חיכו שתגיע גרסה מתאימה יותר לרכיבות ארוכות עבור חוצי יבשות ומפצחי מדבריות, והיא אכן הוצגה השבוע בתערוכת האופנועים הבינלאומית השנתית.

אתמול הוצגה  הגרסה החדשה, הנוספת והמעודכנת ל-2018 של האפריקה טווין המצליח של הונדה, והיא פותרת את כל החסרונות שראו ההרפתקנים שברוכבים והעיתונאים היותר חפרנים בדגם היוצא: פחות משקל, יותר כוח ויותר טווח רכיבה.

לאפריקה טווין ספורט החדש יש מיכל הדלק גדל ב-5.4 ליטרים והטווח לטענת היצרנית, גדל בכך אל מעבר ל-500 קילומטרים. ומאחר והטווח גדל, גם המושב השתטח כדי לספק תנוחת רכיבה זקופה יותר והרוכב יוכל לשהות באוכף זמן רב יותר. מהלך המתלה הקדמי (המתכוונן באופן מלא) גדל ב-22 מ"מ, התווספה מצערת רכב-על-חוט חדשה, ידיות מחוממות טיפסו לכידון, ורגליות הרוכב התרחבו לטובת אלו הרוצים גם רכיבה בעמידה כיאה לאופנוע המיועד יותר לשטח. ושלא יהיה ספק לגבי המקורות של הדגם: צביעת רטרו המכבדת את זכר דגמי העבר נבחרה לככב על משטחי הפלסטיק העצומים של האפריקה הספורטיבי. ואפילו סרטון מתאים יש:

מודעות פרסומת

2 תגובות

  1. מייק

    טוב, ללא ספק מבחינתי הוא הופנוע המוביל את הקטגוריה!!

השאר תגובה