הונדה אפריקה

תערוכת Eicma 2017: הונדה אפריקה טווין – גרסה מעודכנת

הונדה אפריקה טווין – האדוונצ'ר המגודל ששיחזר את ימי העבר המפוארים של משפחת האפריקה טווין, היה לרב מכר מאז הוצג לפני שנתיים. בשוק העולמי וגם בישראל. כולם חיכו שתגיע גרסה מתאימה יותר לרכיבות ארוכות עבור חוצי יבשות ומפצחי מדבריות, והיא אכן הוצגה השבוע בתערוכת האופנועים הבינלאומית השנתית.

אתמול הוצגה  הגרסה החדשה, הנוספת והמעודכנת ל-2018 של האפריקה טווין המצליח של הונדה, והיא פותרת את כל החסרונות שראו ההרפתקנים שברוכבים והעיתונאים היותר חפרנים בדגם היוצא: פחות משקל, יותר כוח ויותר טווח רכיבה.

חידושים

הונדה אפריקה טווין ספורט החדש מגיע עם מיכל דלק שגדל ב-5.4 ליטרים והטווח לטענת היצרנית, גדל בכך אל מעבר ל-500 קילומטרים. ומאחר והטווח גדל, גם המושב השתטח כדי לספק תנוחת רכיבה זקופה יותר והרוכב יוכל לשהות באוכף זמן רב יותר.

מהלך המתלה הקדמי (המתכוונן באופן מלא) גדל ב-22 מ"מ, התווספה מצערת רכב-על-חוט חדשה, ידיות מחוממות טיפסו לכידון, ורגליות הרוכב התרחבו לטובת אלו הרוצים גם רכיבה בעמידה כיאה לאופנוע המיועד יותר לשטח. ושלא יהיה ספק לגבי המקורות של הדגם: צביעת רטרו המכבדת את זכר דגמי העבר נבחרה לככב על משטחי הפלסטיק העצומים של האפריקה הספורטיבי.

ואפילו סרטון מתאים יש:

עוד מתערוכת EICMA 2017:

תערוכת EICMA 2017: תצוגת אופנועי הבראף סופריור

תערוכת EICMA 2017: ראיון מצולם עם מנכ"ל אופנועי הוסקוורנה

תערוכת EICMA 2017: אופנוע קונספט של מוטו גוצי

תערוכת EICMA 2017: אופנוע נורטון V4 ו-1200 סמ"ק

תערוכת EICMA 2017: ההונדה CB1000R מתחדש

תערוכת EICMA 2017: גרסת קפה רייסר לסוזוקי הפופולארי: SV650X

תערוכת EICMA 2017: אופנוע פלאט-טראק אינדיאני

הכרובלוג בפייסבוק

2 תגובות

  1. מייק

    טוב, ללא ספק מבחינתי הוא הופנוע המוביל את הקטגוריה!!

השאר תגובה