701 על המסלול

עננים בשמי המסלול בבקעת הירדן

מצלמת גו-פרו שהוצבה על זנב האופנוע, התעופפה אל צידי המסלול. במנוחתה, היא תיעדה במשך 60 דקות רצופות את ענני הבקעה המתנהלים בעצלתיים ואופנוענים על המסלול שמתחת. עריכת וידאו קלילה לסרטון ו…הופ! יש כאן וידאו ארט מוטורי מקומי.

עננים מעל המסלול

מצלמת הגו-פרו סשן הקטנטנה, הודקה בצורה מרושלת לזרוע לוחית הרישוי שעל אופנוע ההוסקוורנה ויטפילן 701. הרישול הוא זה שהביא לרעידות רבות בזמן הרכיבה ולבסוף, להתנתקות הבלתי נמנעת של המצלמה מתושבת הפלסטיק שלה.

בפנייה מס' 1 היא התעופפה לה, וצילמה שם במשך כשעה עד שנהלי הבטיחות אפשרו לחפש אחריה ולמצוא אותה במשטחי ההחלקה שלצידי המסלול.

מנגנון הייצוב הפנימי שלה הבטיח שהתמונה תצולם כשהשמיים למעלה והאדמה למטה. כאילו לא התגלגלה לה על צידה.

על תוכנת העריכה

התוצאה הורצה בתוכנת העריכה במהירות גבוהה של 9000 אחוזים, כשלפחות 20 דקות נוספות קוצצו מצילום העננים השטים כעת מעל במהירות מלאכותית.

 

"…הערכה טובה מאוד לכל מי שרוצה לשפר באופן מהותי את הסרטונים שהוא מייצר. היא טובה למפיקים, במאים וצלמים מקצועיים הזקוקים ל"תוספת המיוחדת" שתעניק את הערך המוסף לצילום האקסטרים לו הם זקוקים. והתוצאה, לטעמי לפחות, מעניינת מאוד ומעניקה לצופה את האפשרות "לרחף" לצד הרוכב המצלם מזויות לא שגרתיות.

אבל בעבור רוכב האופנוע הממוצע לפחות, ולא משנה באם הוא רוכב כביש או שטח, אין מדובר על מוצר שאותו מצרפים לציוד "כבדרך אגב" שהרי לא ניתן באופן מעשי לרכוב עם המוצר הזה.."

המשך, כאן

עוד באותו נושא:

מאחורי הקלעים של ימי מסלול – איפה, כמה, מי ולמה?

קורס רכיבה אישי: אחד-על-אחד במסלול

מסלול המרוצים זה החיים

יום מסלול עם סוזוקי GSXS 1000 בפצאל – כיף לא נורמלי

סרטון ממרוץ אליפות הסופרבייק הישראלית במסלול פצאל

הכרובלוג בפייסבוק

השאר תגובה