הוכחנו שוב שאנחנו ראויים

ביום שישי הוכחנו שוב שאנחנו ראויים

בשישי האחרון התקבלה שוב הוכחה שאנו ראויים. עמוס השתתף במסע הרוכבים למען מאבק הלוחמים הפצועים שנערך ביום שישי האחרון של חודש אפריל 2021 וחזר משם עם תובנות ותמונות.

כתב: עמוס ברעם

ביום שישי הוכחנו שוב שאנחנו ראויים. יניב סוויסה הרים דגל בנושא רוכבים למען איציק סעידיאן ותמיכה במאבק הלוחמים הפצועים ומאות רוכבים נרתמו למען. זה מעניין איך ציבור מדהים כמונו יכול להירתם למען האחר בשנייה, וכשזה נוגע בנושאי ליבה שלנו אנחנו קצת שמים מקלות בדו גלגלי של עצמנו (שזה בכלל לסיפור אחר).

עניין ראוי

בשעה 10:00 החלו להיאסף בלטרון – יד לשריון, מאות חברים. המרגש היה ברכיבה למקום, כששמתי לב לכמות לא מבוטלת של רוכבים בדרך והבנתי שזה עומד להיות משמעותי.
ואכן, ברחבת החניה העליונה התקבצנו כל המינים הצבעים הגדלים והסוגים של אנשים טובים, שהמשותף להם הוא אהבה. מילה גדולה, הא? לא כל כך. כולם ללא יוצא מן הכלל, מוצאים בדו גלגלי דרך לבטא אהבתם. וכשפוליגון עצום כזה נאסף זהו מחזה מפעים. וכשזה למען חבר ומטרה טובה, זה הופך את העניין לראוי, שווה ומרגש.
כשברקע הזוועה מהאירוע בהר מירון, התכנסנו תחת הנושא הכואב שבגינו הצית עצמו נכה צה״ל איציק סעידיאן, שאיש מאיתנו לא שמע אודותיו אך לפני שבוע, וכעת הוא נלחם על חייו. אז בעבורו, משפחתו, חבריו הקרובים וכל מי שקרוב לכאב הבלתי אפשרי, שמנו פעמינו כדי להביע הזדהות, תמיכה ואהדה, ולו לרגע נתון.

היינו ראויים. היינו איציק

כשגוש המתכות העצום מניע ומתכונן לתזוזה, האדמה זעה. ואנחנו איתה.
טור האופנועים האין סופי, מובל בבטחה על ידי שוטרי משטרת התנועה התותחים רכובים על אופנועים, הוא מחזה מטורף. למרות החום הכבד ולמרות שהקבוצה העצומה הזו, הורכבה מהמון רוכבים שלא מכירים זה את זה, הרכיבה הייתה מופתית, מסודרת ובטוחה.
למשך 3 שעות כולנו היינו איציק. וזה היה מרגש. ונכון. ומדויק.
בשם כל רוכבי הדו גלגלי באשר הם, אני מאחל רפואה שלמה לאיציק ובשורות טובות למשפחתו.
ולנו אנחנו – כל הכבוד על האחווה והרעות, האכפתיות והאזרחות הטובה.
לוואי שנמשיך להיפגש באירועים משמחים יותר.
עד העונג הבא.

גלריית תמונות מאירוע

טורים נוספים של עמוס ברעם:

לרכוב עם האופנוע במצרים

הקסם שברכיבת אופנוע בלילה

כביש 10 זה כמו מגנט

לפעמים הדרכים חשובות יותר מהיעד

אם לא היו מנותקים, היו הורגים אותנו קצת פחות

קל לא לאהוב אותנו

השאר תגובה