1000 פיתולים ביוון

טיול בארץ 1000 הפיתולים – רכיבת אופנועים ביוון

1000 פיתולים, סיבובים, פניות ועיקולים. זה לא שבאמת ספרתי. בפועל, היו הרבה הרבה יותר. זה פשוט נשמע טוב וגם מספיק כדי לגרום לכל רוכב אופנוע לחוש צמרמורת נעימה בגב מהמחשבה על "איך זה מרגיש לרכוב את זה". טיול אופנועים ביוון 2023.

לראשונה בחיי

באמצע חודש מאי 2023 יצאתי, לראשונה בחיי, לטיול אופנועים בחו"ל. רכבתי באירופה  בעבר אנדורו בשטח שברומניה, במסלולי מרוצים בהונגריה וביוון ואפילו טיילתי ברכיבה בכבישי אוסטריה במשך יום אחד.

אבל מעולם לא רכבתי טיול ארוך ומשמעותי שבו רכבתי יום אחרי יום, בתוואי ונופים משתנים וחייתי 5 ימים ברציפות, רק מהציוד שעל האופנוע.

היה מטורף. היה מהמם. היה מדהים.
הבעיה היא, שאין מספיק סופרלטיביים ובכל מקרה, הם ישמעו מאוסים ומשומשים עד כאב. אז בואו נתרכז בסרטון המסכם שכאן למטה.

1000 פיתולים בכל יום, כן?

רובם הכמעט מוחלט של הכבישים בהם רכבנו, היו דרכי נוף. חלקן דרכים נסתרות למטיילים, חוטבי עצים וציידים וחלקן דרכי גישה לכפרים נידחים. חלק מהכבישים היו תקינים וטובים, וחלק היו משובשים, שבורים או מלוכלכים כתוצאה מהחורף שבדיוק הסתיים.
אבל כולם ללא יוצא מן הכלל, היו מפותלים בכבדות, בעלי נופים מטריפים ו…די שוממים. ברמה שיכולנו בסוף כל יום, להיזכר יחד ברכבים (צבע ויצרן) שעברו על פנינו או שעקפנו. כן, היו כל כך מעט.
רכבנו במסלול שתכנן וביצע בהובלה חזקה ובזרועה נטויה שי שמר ועשינו זאת על אופנועי BMW מדגמי ה-GS1250 השונים ששכרנו באתונה מ- צחי כפרי – טיולי שטח והדרכות נהיגה
תודה לשותפים הנוספים לטיול שעשו אותו למעולה ומשובח כל כך: אייל כהן, אלון קליין ועומרי "פולי" הדר

יוון – 5 ימים, 1000 פיתולים בפחות משלוש וחצי דקות

 

אם זה הרגיש לכם קצר מדי, אתם תמיד יכולים להקליק כאן ולצפות בגרסה של קצת פחות מ-9 דקות, שהוכנה כמזכרת אישית למשתתפי הרכיבה הזו.

 

השאר תגובה