פרות על אופנוע

“היום שאחרי” – נלחמים בתעריפי ביטוח החובה

ועד הפעולה למאבק בעליית תעריפי הביטוח החליט על פעולת מחאה ראשונה מתוך סדרת פעילויות שתתקיימנה בשבועות הקרובים. כזכור, ועד הפעולה הוקם עקב עלייתם הלא מציאותית של תעריפי ביטוח החובה, עליית מחירים אשר תגרום לרוכבים רבים לעבור לרכב בשל מחירי ביטוח החובה אותם אנו נדרשים לשלם על פי חוק.

אי לכך, החליט ועד הפעולה על פעילות ראשונה ביום ב`, ה-30 לאוקטובר 2006, בין השעות 07:00 ל-10:00. ביום זה נתפוס באופן חוקי, כולל תשלום לכרטיסי חניה אשר ימומנו על ידי ועד הפעולה, את מקומות החניה ברחוב "ה` באייר" (כיכר המדינה) בתל אביב.

פעולה זו נועדה להוות תצוגת תכלית לנחיצותם של כלי רכב דו-גלגליים, במיוחד בערים העמוסות בתנועה. כלים דו-גלגליים חוסכים מליוני שקלים בשנה בקיצורם של פקקי תנועה וחיסכון במקומות חניה. בנוסף, פעולה זו נועדה להסביר באופן מוחשי מה יקרה ביום שאחרי כניסתם של התעריפים החדשים לתוקף, באם אפילו חלקם הקטן של רוכבי הקטנועים והאופנועים יעברו לנהוג ברכב.

ציבור הרוכבים מוזמן ביום ב`, ה-30 לאוקטובר, החל מן השעה 06:30 בבוקר, להגיע אל כיכר המדינה בתל אביב ולתפוס את מקומות החניה במקביל למדרכה (כחנייתו של רכב רגיל).

.

ומנושא לנושא באותו נושא: "קחו הכל – רק אל תגעו לי באופנוע"

השאר תגובה